• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene odojaka, tovljenika, i ostalih svinja

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kolike su trenutno cijene za 35 - 40 kg, a kolike za 55 - 60 kg?
Unaprijed zahvaljujem.
 
B

Buri

Guest
Re: cijene odojaka,tovljenika

Lijep pozdrav svima!

Zanima me trenutna cijena odojaka. 20-25 kg ( na bazi 100 komada tjedno) i do 130 kg svinje ( 30 kom tjedno).

Ukoliko je netko iz Slavonije i da moze ponuditi nešto iz gore navedenog molio bih da mi se javi na mail buri-@hotmail.com.

Plaćanje odmah nakon vaganja.

Lijep pozdrav!
 

cizmesinkin

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
314
Re: cijene odojaka,tovljenika

Lijep pozdrav svima!

Zanima me trenutna cijena odojaka. 20-25 kg ( na bazi 100 komada tjedno) i do 130 kg svinje ( 30 kom tjedno).

Ukoliko je netko iz Slavonije i da moze ponuditi nešto iz gore navedenog molio bih da mi se javi na mail buri-@hotmail.com.

Plaćanje odmah nakon vaganja.

Lijep pozdrav!

pozz.ta količina odojaka se dogovara unaprijed , a ne trebam 100 odojaka tjedno.to vam nitko ne može ponudit u ljepoj našoj.ja imam trenutno 50 krmača i možmo se dogovarat za ubuduče.ako vas zanima nazovite me na broj 091 571 5177,samo šta se ja nalazim u Podravini.
 
B

Buri

Guest
Re: cijene odojaka,tovljenika

pozz.ta količina odojaka se dogovara unaprijed , a ne trebam 100 odojaka tjedno.to vam nitko ne može ponudit u ljepoj našoj.ja imam trenutno 50 krmača i možmo se dogovarat za ubuduče.ako vas zanima nazovite me na broj 091 571 5177,samo šta se ja nalazim u Podravini.

Poštovani, hvala Vam na odgovoru. S obzirom da zastupam kupca, nisam u poziciji dogovoriti to unaprijed, zato se i jesam ovako napisao. Ukoliko bih se našlo u vašem kraju i odojaka barem za jednu isporuku, zainteresiran sam.

Ukoliko ste u mogućnosti, volio bih znati i cijene po kg?

Sve ostalo ćemo dogovoriti telefonom. :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,817
Re: cijene odojaka,tovljenika

Jeli tko prodavao ovih dana odojke ? Čuo sam da je cijena dosta pala, a u Popovači da se nisu baš ni tražili ako je istina
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Re: cijene odojaka,tovljenika

Jeli tko prodavao ovih dana odojke ? Čuo sam da je cijena dosta pala, a u Popovači da se nisu baš ni tražili ako je istina

Nisam prodavao ali sam čuo da je cijena oko 14 kn trenutno
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,817
Re: cijene odojaka,tovljenika

Tak sam čuo i ja ali nisam vjerovao. Sa 20-22 na 14-15, ma sjajno. Budučnost svinjogojstva je sjajna
 
B

bosniahos

Guest
Re: cijene odojaka,tovljenika

Neznam očem vi pišete,prasadi i nema.Cina je 18-20 kn.Odaklen samo vadite iste, na njuškalo su 20 kn oni do 25 kg.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,817
Re: cijene odojaka,tovljenika

Neznam očem vi pišete,prasadi i nema.Cina je 18-20 kn.Odaklen samo vadite iste, na njuškalo su 20 kn oni do 25 kg.
neki dan bio veterinar i kaže da se u popovači na zadnjem sajmu prodavali jedva po 14
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Re: cijene odojaka,tovljenika

Neznam očem vi pišete,prasadi i nema.Cina je 18-20 kn.Odaklen samo vadite iste, na njuškalo su 20 kn oni do 25 kg.

Slažem se da ih nema, nema ni tovljenika, u mom kraju se broj krmaća, odojaka i tovljenika gotovo prepolovio u zadnjih godinu dvije pa svejesu cijene ostale iste ili su se još i smanjile, a troškovi svake godine sve veći.
 

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
Re: cijene odojaka,tovljenika

ja kupio neki dan 5 komada po 13kn, prosjek 35kg.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,817
Re: cijene odojaka,tovljenika

Jeli tko prodavao skoro tovljenike ? Imam nešto za prodati a neznam kakve su sad cijene
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Re: cijene odojaka,tovljenika

Jeli tko prodavao skoro tovljenike ? Imam nešto za prodati a neznam kakve su sad cijene

prije mjesec dana susjed prodao po 13 kn, 99kg prosjek
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Re: cijene odojaka,tovljenika

Jeli tko prodavao skoro tovljenike ? Imam nešto za prodati a neznam kakve su sad cijene

Jucer u Popovaci po 15 i odojci i tovljenici....
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Re: Svinjogojstvo

kako se sad kreće cijena odojaka?
Mene ko slavonca je uvijek mučilo što su to odojci, kolike su to velike svinje, zamišljam ih ko prasce od odbića do 20ak kg. Danas sam prodao dvije "kirvajske pečenke" kako to mi zovemo po 40ak kg po 15 kn/kg, ne znam možda su i to "odojci" :)
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Re: Svinjogojstvo

Koliko plačaš? Imam ja nešto takovih, možda bi bilo i koja kila više, planiram ih držati još nekih cca mjesec dana pa onda prodaja, no ako je sad dobra cijena sve se možemo dogovoriti.
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Re: Svinjogojstvo

Koliko plačaš? Imam ja nešto takovih, možda bi bilo i koja kila više, planiram ih držati još nekih cca mjesec dana pa onda prodaja, no ako je sad dobra cijena sve se možemo dogovoriti.
za koliko bi bile sad? moze i na pm
 
Posljednje uređivanje:

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Re: Svinjogojstvo

za koliko bi bile sad? moze i na pm

neznam, nisam veće dosta dugo imo nešto za van tak da neznam kak se cijene kreću, ponudit ti cijenu pa možemo razgovarati.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,724
Re: Svinjogojstvo

Kako ne znaš cijenu za svoju robu? Filozofiranje sa cijenom obično odbije mušterije,a onda kuknjava da se ništa ne može prodati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh