• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene usluga?

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,701
I ti moreš pričati po selu kak on zna zeti novce, a ne napraviti posel...
...jer si to upravo napravil na Forumu.
Diskretno mu reci da nije usitnjeno kak treba, nek prejde još jednom-dvaput i da ga časti pivom (bez pitanja za račun)...
 

TangoM

Član
Tu od
7 Lip 2020
Poruka
75
Možda me nisi razumio, nisam htio zbog stare inače meni se fućka tko šta misli i šta selo priča.
Da je do mene vratio bi se on nazad u vrt sa frezom i frezao dok od busena trave (koja se nalazila 30-ak cm ispod zemlje) ne napravi brašno, isto onakvo kakvo je bilo na površini.
Ali znaš kako je starijim ljudima...

I da... ne postoji izraz kojim bih opisao razočaranje u ljude na selu (barem ovdje kod mene), 1 na 10 je pošten i od riječi... ovo sve ostalo je - sramota...
U šta su se ljudi pretvorili...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,701
Možda me nisi razumio, nisam htio zbog stare inače meni se fućka tko šta misli i šta selo priča.
Da je do mene vratio bi se on nazad u vrt sa frezom i frezao dok od busena trave (koja se nalazila 30-ak cm ispod zemlje) ne napravi brašno, isto onakvo kakvo je bilo na površini.
Ali znaš kako je starijim ljudima...
Jesam, bez brige.

I da... ne postoji izraz kojim bih opisao razočaranje u ljude na selu (barem ovdje kod mene), 1 na 10 je pošten i od riječi... ovo sve ostalo je - sramota...
U šta su se ljudi pretvorili...
Za to je dijelom kriv i gornji dio tvojeg odgovora.
Dok ne “pokažeš zube”, svi ti budu “srali po glavi”.
A kad jednom pokažeš, onda K tebi bude dolazil taj 1 od deset.
 
Na vrh