• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cijene zemlje

B

bajki

Guest
Ja jesam uz Đakova, ali je zemlja u Mandičevcu (Pridvorje, Drenje, Mandičevac).
 
B

bajki

Guest
Je, tamo se dosta zemlja traži jer se sadi jako puno mladih vinograda, pa nedostaje zemlje. Oni koji bi sadili nemaju zemlje, a ovi koji imaju zemlju i obrađuju nju za ratarske kulture neče da prodaju.
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Da se ja malo nadovežem na ovu temu.
Ovdje kod mene u selu, koje zadnje spada pod Grad Zagreb ( dalje je županija, grad V Gorica ) cijena poljoprivrednog zemljišta je 100 eura za
četvorni hvat, a tik do toga oranice na kojima je još uvijek pšenica ili nešto, ali spadaju u građevnu zonu, cijena je i do 200 eura metar kvadratni.
A tu oko V Gorice je ista stvar, samo zemlje koje su malo dalje od nje, šireg centra , i dalje prema posavini, tamo se več kupuje po 2000 eura
jutro zemlje, a to je od mene malo više od 10 kilometra.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
da ali amo če za 1-2 postati ili industriska ili građevinska zona pa je i cijena takva.A ovo je jedno obično selo koje nema ništa,
 
R

robert

Guest
Eee.... :wink: dodjite vi kod mene....sve je to kod vas jos jefitno samo tako!!
 
B

bajki

Guest
robert kaže:
Eee.... :wink: dodjite vi kod mene....sve je to kod vas jos jefitno samo tako!!

Kakvo je stanje kod tebe?
 
R

robert

Guest
ko se nadje da prodaje jutro za 3000e,to se sutradan odmah proda
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
logično je to da ste vi i prije bili poljoprivrednici pa i nastavljate ali ovdje je slučaj drugi.Tu su ti ljudi veči dio radio u nekoj onda državnoj firmi imali malog 539 nekoliko jutara zemlje i ljepo živjeli.došao Rat ljudi prognani ukradeni strojevi( znaš i sam) . Mladima ni na kraj pameti da se bave sa poljop. radije če sjediti vani na ulici.Stari više nemaju snage da kreču od nule kada nema tko da nastavi.Ovaj koji je mene sjebo taj ti radi večinu zemlje od starih ljudi u Bilju a za to im ne da ni kunu, jednostavno uniđe u njivu bez pitanja i posije,a ovi šta če bolje nego da raste korov.Samo da nabavim traktor, onda ču ja njega sjebat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh