• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cika Mato

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
cika Mato kaže:
ovo je moja adresa:
Uklonjeno

mato nemoj stavljat adresu u postove, za takve stvari postoje privatne poruke.
ja sam ti poslao svoju adresu u privatnim porukama, a vidim da ju nisi otvorio

odi na početnu stranicu, i pogladaj red ispod riječi početna, imaš u zagradi ti piše jedna poruka, e na taj način komuniciramo privatno.

reci kojem od administratora ili moderatora ako želiš da ti izbriše adresu jer to ne trebaju svi vidjet, ali to o tebi ovisi, i zamoli susjeda bobu da ti pokaže ovo sa privatnim porukama
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mato moram ti ovako pisati jer ovako vidiš
vidim skužio si slanje privatnih poruka i dobio sam poruku
e sad jesi u zagradi vidio da ti piše 1 nova poruka, ili odi u profil i u privatne poruke, pa nađi sandučić i tamo je isto moja poruka sa podacima

ako nešto ne znaš pitaj da znamo gdje si zapeo
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
da našao sam i več sam pročitao samo kako da ponovo pročitam poruku koju sam več pročitao i da adresu zapišem na papir
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
cika Mato kaže:
da našao sam i več sam pročitao samo kako da ponovo pročitam poruku koju sam več pročitao i da adresu zapišem na papir

odeš opet u profil ili klikni na ono u zagradi(lijevo gore na ekranu ispod riječi početna) i odi u sandučić, i tamo je poruka
ajd probaj pa javi jesi li uspio
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
evo ovak,danas sam ti poslao tri dvd-a s filmovima,jedan s onima koje si me tražio,a druga dva su ti sa westernima,komedijama isl.
od igri sam ti poslao Far Cry i Medall of Honor Pacific Assault(to bi trebal tvoj komp terati bez problema)
sve skupa 5 dvd-a u jednoj crnoj kutiji za dvd-e,tak da su mi rekli na pošti da bi to kroz dva dana trebalo doći,a poštarina ti je 30 kuna ;)
eto podigni si to i UŽIVAJ !!! :D
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
evo me natrag

evo me vratio sam se još ludji normalniji i zbunjeniji ko ne zna ja sam stariji član foruma svima koji su došli na forum poslije mene dobro dosli još bolje me snaslo i kakva dobra mlada
 

Najnoviji postovi

Na vrh