• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

čime oprati ruke nakon trganja zaperaka rajčice

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
evvo tema sve govori ,postoji li neki dobar recept za pranje ruku nakon kidanja zaperaka rajčice ,kako god operem uvijek su ruke još prljave
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
evvo tema sve govori ,postoji li neki dobar recept za pranje ruku nakon kidanja zaperaka rajčice ,kako god operem uvijek su ruke još prljave


Limun.
Pozdrav!
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Limun.
Pozdrav!

Vidio sam da se u hidroponskim plastenicima služe higijenskim gumenim rukavicama. Vidio sam da nisu toliko skupe, ako se kupi veće pakovanje, a koriste se više puta. Praktički dok ne puknu..

Lijepi pozdrav!
 
S

Suncokretica2

Guest
Oribaš kupaonsku kadu Domestosom i imaš dvostruku korist - čiste ruke i kada :) a i 100 komada rukavica u HTZ opremi košta oko 60 kuna
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sva navedena sredstva plus deterđent za pranje rublja.I onda opereš ruke kako-tako,a onda slijedi pranje umivaonika,koji je cijelu sezonu čist isto kako-tako.Korištenje rukavica pomaže samo u dijelu koje one pokrivaju,majce koje se nose prilikom pinciranja nisu za nošenje nigdje van dvorišta kako god se prale.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Imaju nizozemci i za to rješenje. Imaju neki preparat koji prije kidanja zaperaka naneseš na ruke i još jedan za pranje nakon obavljena posla. Ne znam kak se zove, treba pronjuškati po internetu. Uglavnom isti proizvođač koji proizvodi i Redusol.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Ja koristim rukavice kod poslova sa rajčicom,ali ruke se najbolje operu u svježem pivskom tropu,tko god je probao,zna o čemu pričam...
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
evvo tema sve govori ,postoji li neki dobar recept za pranje ruku nakon kidanja zaperaka rajčice ,kako god operem uvijek su ruke još prljave

Najbolji deterdžet ti neće oprati ruke nakon paradajza a nisu ti ni rukavice potrebne da imaš potpuno čiste ruke sva mudrost ti je u vodi samo vruća voda, vruća toliko koliko možeš da izdržiš i ide sve dole bez greške ja nikada ne koristim rukavice niti bilo kakve deterdžente samo vruću vodu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
dobro je za početak s oštećenim paradajzima, pa onda citrona...
ali kad je baš kriza za ruke oprat, trebalo bi ić kiselo zelje ribat...a repu pogotovo...;)
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ma ljudi najbolje uzmite latex one tanke rukavice i to je to nema kasnije zajebancije!!! samo ih baciš jer druge upotrebe s njima nema
 

shemmo

Član
Tu od
2 Srp 2011
Poruka
129
deterdzent za sudove + limuntos 500ml deteredzenta+10 limuntosa pomjesati i imas za cijelu sezonu
 

Najnoviji postovi

Na vrh