• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cisterna 1000 l pvc ???

kornison

Član
Tu od
7 Kol 2011
Poruka
100
Ima li netko da prodaje pvc cisterne od 1000 l sa metalnom konstrukcijom i ako da po kojoj cijeni ?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
imaš ih na njuškalu po 700 kuna...
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
pitanje je što je bilo u njima, uglavnom se koriste za razne kemikalije ( pa je pitanje koliko ih dobro treba oprati za upotrebu u poljoprivredi).
jest da se masovno koriste u poljoprivredi ali ja nebi svoje povrće zaljevao baš svačim.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
ima u Jaski tam u onom dijelu oko željezničke stanice, kolega kupio novi karnister 1000 litara zapakiran u celofan za 600 kunića...
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
ima čovjek u repincu kod vrbovca te plastične cisterne od kubika...kum je kupil sebi 3 komada...cijena 450 kuna neoprana,a 650 oprana...inače u cisternama je bila neka boja slična jupolu (kreču) tak da se peru s miniwashem bez problema
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
vidio sam ovih dana na njuskalu je frajer prodavao 3 komada nova i to dosta povoljno. mislim da je bilo oko 700kn ali nisam siguran. trebalo bi pregledati tamo..
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
pitanje je što je bilo u njima, uglavnom se koriste za razne kemikalije ( pa je pitanje koliko ih dobro treba oprati za upotrebu u poljoprivredi).
jest da se masovno koriste u poljoprivredi ali ja nebi svoje povrće zaljevao baš svačim.

ak nekoga zanima,ja sam na 90% tih kontejnera koji su kao u prodaji vidio da pise da je bio LOXANOL u njima,pa,eto, sta god to bilo
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
ak nekoga zanima,ja sam na 90% tih kontejnera koji su kao u prodaji vidio da pise da je bio LOXANOL u njima,pa,eto, sta god to bilo

Prije par godina kupio sam tri komada, baš sa Njuškala. Možda je to taj isti čovjek koji ih i sada prodaje. U mojima je bio aditiv za beton. Betonare trše ogromne količine aditiva i dolaze im u tim tankovima. Koliko je opasno ne znam ne upotrebljavam tu vodu za piće.

P.S. Loxanol ti je isto aditiv, mislim za mort.
 

Najnoviji postovi

Na vrh