• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas Axos

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dali netko ima novi axos???
Ili zna da netko ima???
Rado bih ga vidio...
claasaxos2.jpg

claasaxos.jpg

claaaoxs.jpg

axos6.jpg

axos5.jpg

axos4.jpg

axos3.jpg

axos2.jpg

axos1.jpg

pozadinaradnepovrine.png

axosj.jpg

Evo tu ima nešto više o njima: http://eko-terra.hr/axos.html
Meni se traktor fuul sviđa,što Vi mislite o njemu???
:D :D :D
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
taj mi se traktor full sviđa.
na oko nije loš. vidim izvedba također jako dobra i kolko znam nisu baš preopasno skupi s cijenom s podosta opreme ;)
sve u svemu traktor izgleda močno a i nije upitna kvaliteta tok stroja pa mislim da kupovinom njega nečeš pogriješiti :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
MF po svemu: Renault-MF (Gima) transmisija, Perkins motor.
Samo je zelene boje.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
a nije jd motor???
mf je pokvario dizajn i nije to to više odma traktor ne bode u oko kaj se izgleda tiče, barem mene. gledao i vozio mf-a ide super i sve al kad sjedne u 20 godina straog mf-a i imam više opreme nek koji novi i prostranu kabinu onda mi se više odma ne sviđa novi mf.
al usporedba dizajna straog mf-a s elektornikom i novog. na novom je to dosta lijepo, al zašto onda tolko mjeta praznog ima s desne strane na onolkoj velikoj plastiki. bolje da su onda ostavili mjesta i sve posložili jedno do drugog nek onak rzvukli po cjeloj desnos strani.
svaka čast mf-u al usporedba ukusa i izgleda mi je ovaj claas lijepši.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
kikic ,nemaju više jd motore nego sad imaju perkins,kažu da 5% manje troše a imaju 5% veču unčikovitost!!!
I meni je claas puno ljepši od novog mf-a!!!
 
4

4fun

Guest
meni je class najljepši traktor

tko je dobavljač za rh?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
gledam i divim se...
[youtube:ylnb3k3h]doPMR7VYj-c[/youtube:ylnb3k3h]
 
V

vedo

Guest
Inače nisam neki ljubitelj Claas traktora :evil: ali axos je izuzetak :prayer:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Istina,koliko god su fantastični izgledom, kvalitetom i svime,toliko su i papreni sa cijenama. :(
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
:icon_eyes:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=9q8-76xHx34&feature=youtu.be[/YT]
 

Damir 1982

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
28
Pozdrav. Imam problem sa zaletavanjem motora kod ubrzavanja na Claas axos 330, Perkins motor. U leru i oranju normalno radi ali kod ubrzavanja pocne trokirati. Promjenjeni filteri i opran je rezervar goriva. Jel netko imao slicno iskustvo?
 

Damir 1982

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
28
Pozdrav, evo mene nakon duzeg vremena. Zanima jel netko zna da li se na Axosu moze kalibrirati mjenjač, kvačilo, tj. ima mali trzaj kod promjene smjera na elektro hidraulicnom reverzeru. Hvala
 

Colluci

Novi član
Tu od
1 Lip 2020
Poruka
5
Pozdrav, evo mene nakon duzeg vremena. Zanima jel netko zna da li se na Axosu moze kalibrirati mjenjač, kvačilo, tj. ima mali trzaj kod promjene smjera na elektro hidraulicnom reverzeru. Hvala
Jesi ti imao problem da traktor Claas 330 u radu izgubi gas . Ja dajem gas on nista i pali se lampica neka lijevo od lampice stop.
 

Damir 1982

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
28
Pozdrav, ja nisam imao taj problem da m ise upali lampica i da izgubi gas. Mozda je filter zacepljen, posalji sliku lampice pa poslije pogledam u uputstvima znacenje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Colluci

Novi član
Tu od
1 Lip 2020
Poruka
5
Ja nemam uputstva a nmg naci na netu. Kontam da nije prekid struje. Ova zadnja lijevo lampica .
 

Prilozi

  • IMG_20230221_155247.jpg
    IMG_20230221_155247.jpg
    42 KB · Pregleda: 23
Posljednje uređivanje od moderatora:

Damir 1982

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
28
Pogledam pa ti javim kroz nekih sat vremena kad dodem do traktora
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh