• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas Nectis

M

murdoc

Guest
Pozdrav svim Claas fanovima i vlasnicima ovog predivnog stroja :D , otvorih ovu temu jer me zanima novi claas nectis i sve o njemu, nisam ratar nego voćar, zato pitam, zanima me cijena prije spomenutog, fakat je nemogu nigdje naći :scratch , ako tko od vas zna bio bih vrlo zahvalan.... može i koji drugi traktor pod uvjetom da je nov i voćar... tu sam naišao na jednu informaciju da novi massey ferguson 3600 košta nekih 35 soma eura :shock: ... pa ono usporedbe radi... hvala unaprijed... 8)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Na netu potraži zastupnike traktora koji ti se svidaju i uzmeš telefon i zoveš. Saznaš cijenu i sve kaj te interesira
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Iveco NEF motor (kao na većoj seriji T4000 ili na T5000 New Hollandu), a getriba i prednji most je Carraro. Radi se u Agritaliji u Rovigu, Italija. To ti je tvornica Carraro, gdje se još rade JD 5x15, Carraro, Valtra (2000 ili 3000, neznam točno)...
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Uzeo sam claas nectis 247 VL ,na njemu su gume zadnje 340/85 R28 i prednje 8.25-16,pošto su prednje istrošenje htio bi staviti felge i gume 18 cola i povećati malo klirens pošto je naprijed nizak.Smije li se mijenjati dimenzija guma pošto se radi o prednjem pogonu?Gdje da nađem podatak?
 

Najnoviji postovi

Na vrh