• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas Xerion 3300 TRAC

J

Jadranko

Guest
mali je mrak :lol: :lol: :lol:

ima duple kotace marke schaad iz ch.tako velike kotace ne pravi niti jedna firma koliko znam nego samo oni..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
opet sam odma skužio schaad dupljake!!!!!!!!!!

Majke ti kako je traktor zakon, a ono izaaaaa :shock: :shock: :shock:
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Onaj podrivač iza,,,čija je to proizvodnja??da nije od Mr. Cret možda? :|
 
Z

zrine892

Guest
swizach kaže:
Onaj podrivač iza,,,čija je to proizvodnja??da nije od Mr. Cret možda? :|

jest..to je Cretov podrivač...izgleda dobro samo da je valjak iza i to bi bilo to...
 
L

Lois Lane

Guest
Meni izgleda kao zvijer iz horor filmova, kao neka gigantska buba sa pipcima :D
 
J

japa

Guest
nije neki ljepotan ali to se ni ne očekuje od takvog traktora. Glavno da je funkcionalan
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
zrine892 kaže:
swizach kaže:
Onaj podrivač iza,,,čija je to proizvodnja??da nije od Mr. Cret možda? :|

jest..to je Cretov podrivač...izgleda dobro samo da je valjak iza i to bi bilo to...


izgleda izgleda,,,,ali nije bas,,,znam 3 covjeka sto imaju njegove prikljucke+ja četvrti,,,svaki put mu se spomene mama,,,a kutjevo d.d. je kupilo od njega plug rigoler,,,i oni mu često spominju mamu naime taj je plug 2 puta puco na gredi,,,
 
Z

zrine892

Guest
zanimljivo....susjed je kupio pluga od njih...za sada je zadovoljan...tako da ne spominje mamicu ;)
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
wooow kako je to extra koji trektoriali koja cijena uh ali sve u svema čista desetka
 

Najnoviji postovi

Na vrh