• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Mislio sam na čišćenje izduvavanjem na kraju sezone.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Pa zar se to ne radi na kraju sezone?

Na kraju ljetne sezone može, ali jesenske je teško uhvatiti vremena za taj posao i treba par lijepih dana da se kombajn posuši.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Jel zna netko gdje da nabavim one tvrde gume sa sabirne, armirane, ko cerada tvrda nešt? Original je jako jako skup...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ja sam te trake nalazio na starim strojevima koji imaju transportne trake na sebi.
Skoro da možeš uzeti i od trake za trčanje.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Danas sam i ja zgledal ko iz rudnika, sreća brat uskočio sa svojim Karcherom pa smo ga nas dvojica za nekih 4-5h cijelog 'zglancali'
A kaj ti je oprat traktora bilo posle toga, to nam je pod odmor išlo😂
IMG_20210605_113207.jpg IMG_20210605_113251.jpg IMG_20210605_153047.jpg
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
I meni se isto učinulo, reko otkud zadnji točkovi željezni :unsure:
Trebate sebi nabaviti jaču mašinu, neku profi trofaznu, ovo su dosta male mašine za tako velike poslove. A ove male su isto dosta skupe, dobra trofazna nije puno skuplja, a razlika kao nebo i zemlja.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
To su za po tračnicama kotači😆
Dok sam Karchera kupoval Claas nije još bil u dvoru haha, ma jednom godišnje se kombajn pere pa će izdržat nadam se.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ja vec opalio screenshot da pitam kakvi su kotaci, al ima brzih :D
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Radovi se privode kraju lagano, hvala bogu nakon 10 dana vađenja stalno nešto sa njega, ide nešto i unutra, a nismo još gotovi. Promijenjeno dosta ležajeva, remen jedan natresaljki, remen sječke, remen Linde, sve nove gume na sabirnoj, nove gume na gornjoj tepsiji ispod natresaljki, varena jedna natresaljka što je popucala (imala prije neki unfall), riješen motorić vjetra, nije imao plastike pa je klizao direkt po remenici, zatvorene rupe na lađi kod ruku, naručena nova sita za repicu, riješena zaštita ležaja na grlu što je pukla, provjereni svi lanci i spojnice, senzori neki rješeni, i još dosta stavki, više ni ne znam. Još korpa i štelanje i kreće montiranje grla, pa onda heder i stol. A ja mislio 2, 3 dana posla ccc... 20210609_105726.jpg 20210609_110816.jpg 20210609_110757.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh