• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čudotvorna sredstva za odmaščivanje

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ok, to je slično Permetalu samo drugi proizvođač.
Još uvjek sam mišljenja da je Ivasol broj 1.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
tiram šalu da ti je ivasim (prozvođač ivasloa spozor,
kad ga tolke fališ
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Odmašćivači su za tetkice :icon_mrgreen: ovo je prava stvar :icon_pidu:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=mVa8kgt8FBs[/YT]
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
imate sredstvo za pranje kojeg koriste autopraonice a zive se KILAV. Jako djeletvorno samo se mora pažljivo dozirati jer skida i lak sa svega ako se pojača koncetracija.Sa normalnom dozom,očisti sve i odmasti.A nije skup.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Dimer 0 bodova ili ja nepravilno radim:icon_scratch::icon_scratch:


@ seljačić
Ako radi kako mu ime govori onda ništ s posla (rekel bi Ilegalac).

Bum navečer del usporedne slike
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dimer 0 bodova ili ja nepravilno radim:icon_scratch::icon_scratch:


@ seljačić
Ako radi kako mu ime govori onda ništ s posla (rekel bi Ilegalac).

Bum navečer del usporedne slike

naprotiv nije kilav nimalo,strašna stvar,sve se sija nakon njega.:cool2:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ja sa deterdžentom za rublje i kistom perem, sva masnoća spane, ispirem sa hladnom vodom i netreba nešto jak mlaz, dosta je sporo pošto treba kistom po svim tim mjestima preći, ali jeftino i kvalitetno!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sa deterdžentom za rublje i kistom perem, sva masnoća spane, ispirem sa hladnom vodom i netreba nešto jak mlaz, dosta je sporo pošto treba kistom po svim tim mjestima preći, ali jeftino i kvalitetno!

Pametno svaka cast. Toga se nisam sjetil.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Dimer 0 bodova ili ja nepravilno radim:icon_scratch::icon_scratch:


@ seljačić
Ako radi kako mu ime govori onda ništ s posla (rekel bi Ilegalac).

Bum navečer del usporedne slike

nenam zašto nisi zadovoljan s dimerom u firmi gdje sam radio koristili su ga u praonici kamiona
pa sam ga imo prilike "kupovati" susdjedima i sebi pre zadovoljan sam bio sa učinkom
sad me još uvijek pitaju dali ima one zelene tekućine
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
:biggrin: @hrvoje ti si možda više bio zadovoljan cijenom nego učinkom :icon_fU:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
nenam zašto nisi zadovoljan s dimerom u firmi gdje sam radio koristili su ga u praonici kamiona
pa sam ga imo prilike "kupovati" susdjedima i sebi pre zadovoljan sam bio sa učinkom
sad me još uvijek pitaju dali ima one zelene tekućine
Obečal sam još ne tako davno slike i evo sad se prisjetio.
Dimer nakon pranja.



windows 7 screen shot

Sušenje i Ivasol gore

.
upload foto
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ta ivasol je bozanstvena... otkad znam za sebe, u mojoj familiji je sredstvo broj 1 za ciscenje IVASOL, mozda zato sto je stari radio u ini ili nesto drugo... nemam pojma, ali uvijek smo s tim cistili mehanizaciju! ova nova sredstva vjerujem da su ludilo, ali i skupa... kako god, ono sto dobijem za dzabe, koristim i zadovoljan sam, a ako moram platiti, odmah trazim mane... na zalost, to nam je u genima! :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Stvar je u tome kaj taj raspjevani Dimer košta 150 kn, a Ivasol 125 kn. Dimer se razređuje vodom pa ispada povoljniji, ali u konačnici nije. Nepiše badava na njemu da se može u prehrambenoj industriji koristiti.

Inače Ivasol ima novo pakiranje, piše na njemu BROJ 1 za čiščenje.
i istina je to, bar po meni
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
imam pitanje dali zna netko na neku tekućinu da se ulije
u rezervoar, a da ne treba ispiranje sa vodim pod tlakom jer je unutra to nemoguće sa minivašem i da skine masnaču od nafte, jer imama u planu jedan rezervoar dati na cinčane
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Svaka poštena cinčaona bi trebala imati kupku za odmaščivanje, a u tvojem slučaju bi kombinacija Ivasol, voda, sušenje, antikorozin, bila ok
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka poštena cinčaona bi trebala imati kupku za odmaščivanje, a u tvojem slučaju bi kombinacija Ivasol, voda, sušenje, antikorozin, bila ok

Ja bi u taj proces jos dodal lanc manji pa koda lajt peres,i ispiranje jako vrucom vodom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh