• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Da li planirate na more?

  • Temu pokrenuo Todorovic
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Dela link.

Svaka čast Matija, čital sam o tom slučaju ali nisam znal da si i ti član našeg foruma.
Ako bude zdravlja i mi imamo plan nekad u životu probati doči do dole s Tomosima. Idu šestica i četvorka s E90 makinama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Kompletnog ne, nije mi to ljep motor, ali mašina imamo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Ctx je sličan, ali samo sličan.
Inače ti je naj jači bil 175 TWIN koji nažalost nikad nije ušel u serijsku proizvodnu... ali da ne kvarimo temu idemo namore ;)
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,893
od kvarova meni na apnu probila nova NGK svječica stavljena prije puta. Onda sam skoro na plaži to menjal. pod sicom sam imal masnu super bosnu, to zmontiral i dopeljala me doma, tj još se i ve vozim z njom hahah
a na automatiku se odšrafila ona matica na gornje trokutu prednjih vilica, drugo ništ nismo imali, sve uspona savladali bez problema. Mopedi su serijski, jedino ja imam skraćenu granu, a automatik tehcno bullet auspuh.

Muha iz kojeg mjesta bi se krenulo? pa za E90 bi to bila dječja igra, a doživljaj vrhunski.
trebalo bi otprti nekvu temu o Tomosima, imam ja nekaj materijala i znanja za podjelit ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
od kvarova meni na apnu probila nova NGK svječica stavljena prije puta. Onda sam skoro na plaži to menjal. pod sicom sam imal masnu super bosnu, to zmontiral i dopeljala me doma, tj još se i ve vozim z njom hahah
a na automatiku se odšrafila ona matica na gornje trokutu prednjih vilica, drugo ništ nismo imali, sve uspona savladali bez problema. Mopedi su serijski, jedino ja imam skraćenu granu, a automatik tehcno bullet auspuh.

Muha iz kojeg mjesta bi se krenulo? pa za E90 bi to bila dječja igra, a doživljaj vrhunski.
trebalo bi otprti nekvu temu o Tomosima, imam ja nekaj materijala i znanja za podjelit ;)

Ima tema, ali je nažalost Tomosa sve manje i sve teže do dobrih dijelova.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Dražen, u koje vrijeme?
Tam obično i mi ljetujemo, iza 6.8., pa do oko Velike gospe.
 

Najnoviji postovi

Na vrh