• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

da ne povjeruješ!!!!

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
[youtube:10vl2wo4]ZwSLh-4d6-Y[/youtube:10vl2wo4]
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

nije mi jasno ništa,kao da je kutija ovaj jd iza... :shock: :shock:
 
R

Ratarko

Guest
Nije kutija nego samo mrtav teret od 10 tona :lol:
Jednom smo sa dva RX-a vukli kamion pun kukuruza u klipu a majstor u kamionu je zaboravio otpustiti ručnu kočnicu . Uredno smo ga prevulki jedno 100 metara preko blatne rupe da bi on tek onda shvatio kada je izašao van da si spremi klin u kabinu . Onda je vozač počeo psovati sam na sebe jer mu se blato zavuklo do pola motora , nabilo na hladnjak a zadnje osovine koje se isto tako nisu vrtile nagurale blato skroz do mjenjača :shock:

Dakle moguće je a ako je tako vodenasto blato onda je još lakše .
 
K

krx pozega

Guest
Ne kužim šta sedesio sa đonijem....jel su to namjerno ostavili...bit će da jesu....najbolje da nisu skužili s obzirom koliko dugo vuku a i vozač je u traktoru.....da nije neki kvar na diferencijalu???
 
T

Tonxy

Guest
auuuuuu!! kako ide!! taj je i za trupce dobar vući!! :mrgreen: :mrgreen:
 
K

krunox-7

Guest
Pravi dokaz da smo mi u kamenom dobu. Za nas je i nova motika uspjeh. Baš me zanima hoće li biti takvih vražjih strojeva kad nestane nafte. Orat ćemo na vjetar.....
 
Å

Željko

Guest
krunox-7 kaže:
Baš me zanima hoće li biti takvih vražjih strojeva kad nestane nafte. Orat ćemo na vjetar.....
Naravno! Obnovljivi izvori energije, bio energija (bio plin, bio dizel). Tako se već radi, tako i treba raditi!
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Ti silo kombajni su prave mrcine. Na prednju osovinu isporucuje 500KS, pa onda i nije cudno da vuce onaj traktor kao kantu.
 
A

antonio3333

Guest
imam jd 5510 riknul mi je brojac radnih sati. novi dojde oko 2500kn. dali zn bilo tko de bi mogel naci proizvodaca toga sata? gledal sam na poleđini ali nista ne pise. inace traktor je proizvedn u italiji. :?:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
antonio3333 kaže:
imam jd 5510 riknul mi je brojac radnih sati. novi dojde oko 2500kn. dali zn bilo tko de bi mogel naci proizvodaca toga sata? gledal sam na poleđini ali nista ne pise. inace traktor je proizvedn u italiji. :?:

Pitaj Carraro zastupnika jer imaš Carraro sa JD motorom.
 
J

jd 6830

Guest
... ova jd ima kvar na mjenjacu, ostala mu je blokirana prednja vuca, znaci nije diferencijal upitanju. sto se tice silo kombajna, to su jaki strojevi koji razvijaju od 350ks do 850ks, tako da je traktor njemu za vuci pogotovo po blatu nista!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
rudamaca kaže:
Kak se bas pokvaril u drugoj sekundi?
Svaka cast. 8) .sad ce svi reci da su to i oni primjetili ...
 
T

toni333

Guest
Kak frajer vuče jd-a iza koda je jd od stiropora a ne od željeza :lol:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
jd 6830 kaže:
... ova jd ima kvar na mjenjacu, ostala mu je blokirana prednja vuca, znaci nije diferencijal upitanju. sto se tice silo kombajna, to su jaki strojevi koji razvijaju od 350ks do 850ks, tako da je traktor njemu za vuci pogotovo po blatu nista!

1. tema je prestara,
2. to je test poligon JD-a pa..
 

Najnoviji postovi

Na vrh