• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

da ne povjeruješ!!!!

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
evo jednog snimka sa sajma lani iz Verone kojega sam snimio 8) ...traktor ima kao neko satelitsko navođenje i može sam raditi :scratch nisam ih baš sve skužio kad ne spikam Italijanski :lol:


[youtube:1dnk2pdv]r8HkXGBxjtA&feature=channel_page[/youtube:1dnk2pdv]
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
mikemekis kaže:
evo jednog snimka sa sajma lani iz Verone kojega sam snimio 8) ...traktor ima kao neko satelitsko navođenje i može sam raditi :scratch nisam ih baš sve skužio kad ne spikam Italijanski :lol:
Vec se ovdje raspravljalo o tome
Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nisam znapo u koju temu staviti...
[youtube:31sr9wrd]A1xySbtHEPg&feature=related[/youtube:31sr9wrd]
 
B

Bobo

Guest
Marko legendo! Nisam znao da postoji i video gdje je ovaj JD u pogonu i jos radi nesto korisno...

Imam dosta slika ovog traktora i ti ljudi nisu normalni. Bilo je OK dok su bila samo prednja dva traktora u igri, ali ovaj "JD TRISIX" je promasaj... treci traktor po mom misljenju ne moze opravdati svoje mjesto u ovom agregatu, jer je stroj dosta neokretan, iako ima dva zgloba...


E, nisam slutio da cu vidjeti ovaj traktor u pogonu...

Svaka cast!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Bobo kaže:
Marko legendo! Nisam znao da postoji i video gdje je ovaj JD u pogonu i jos radi nesto korisno...

Imam dosta slika ovog traktora i ti ljudi nisu normalni. Bilo je OK dok su bila samo prednja dva traktora u igri, ali ovaj "JD TRISIX" je promasaj... treci traktor po mom misljenju ne moze opravdati svoje mjesto u ovom agregatu, jer je stroj dosta neokretan, iako ima dva zgloba...


E, nisam slutio da cu vidjeti ovaj traktor u pogonu...

Svaka cast!

Hvala, sasvim slučajno sam naišao na video. Bilo mi je dosadno i na youtube ja napišem "ploughing" pogeldo tamo nekih video i vidim piše "Three JD 830" i ja mislio da su 3 JD-a 830 pa da vidim kakav je to trakor i tek onda vidim to je jedan traktor...
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
to je snimka od prije 3 godine kada sam bio u veroni,taj video je izrezan,do kraja jd otkine sijačicu nije dobro postavio,naša škola iz vinkovaca ide skoro svake 2 godine,nisam imao dobar mob sa kamerom da slikam
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
evo još jedna zanimljiva JD igračka
[youtube:1eyeejnu]4jXwoMA-jjE&feature[/youtube:1eyeejnu]
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
to je samo za rušiti ljesku kad naprave poštenog za prava stabla kupil si bum jednog
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
slazem se...mislim da bi na prvom hrastu ili ceru zaglavio,lako je borovinu tako rušit,kad su joj najdeblje grane ko ruka.
 
D

dariodeer

Guest
imali smo mi sličnu situaciju u žetvi ove godine!!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
Ajmo nakon 10 let! :p
Neki dan razgovarao sa čovjekom i "hvali" JD....sve po spisku!
Neka sklopka/prekidač za uključivanje prednje vuče 450€!
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
A koliko mu je ta sklopka prije otkazivanja eura donijela, to neće reći, jelda? Nek kupi najobičniji prekidač 0 | I pa nek tako spoji ako mu je skupo.

Neću reći da cijena nije apsurdna, al' jbg...
 
Na vrh