• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Da se konacno predstavim sa par slika.

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
mario kaže:
Fendt :D

Zelena Valtra?? :D :scratch

E da, Valtra i Fendt, nije loše, nešta uzet od toga??
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
nece sigurno biti torpedo jer mi se nesvidja niti fent a ni dajc koji su exstra masine ali skupe za moju racunicu uzeo bih nesto kao onaj jd sa sajma od 95 ks 30000 e ili nesto tako za te novce
 
Z

zrine892

Guest
pa nije to tako loše..dobre su to stvari..nije lose za oči..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Bobo kaže:
zrine892 kaže:
zeleni IMT-e? :blackeye

Da stvar bude zalosnija, postoje i takvi traktori...

Original zeleni:
Obrisan neispravan link.

FENDT kopija: (Moz mislit) slike uzeta sa Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Poslijednji pokusaj brice, da od guzice napravi lice: (Samo je poruznio, inace lijep traktor)
Obrisan neispravan link.


Onaj prvi je baš ružan, može zeleno, ali bar neka bude ona kao od JD-a, ane ova ružna, ajde ovi dolje i nekako, ali onaj je baš ružan, nijansa je ružna :| :| :|
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Bobo kaže:
zrine892 kaže:
zeleni IMT-e? :blackeye

Da stvar bude zalosnija, postoje i takvi traktori...

Original zeleni:
Obrisan neispravan link.

FENDT kopija: (Moz mislit) slike uzeta sa Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Poslijednji pokusaj brice, da od guzice napravi lice: (Samo je poruznio, inace lijep traktor)
Obrisan neispravan link.

ovaj zadnji IMT 5136 je dobra stvar...
ali nazalost covjek ga samo pokvario zelenom bojomi onom crnom.. :twisted: :twisted: :twisted: :?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
marko hurlimann xa86 kaže:
Bobo kaže:
zrine892 kaže:
zeleni IMT-e? :blackeye

Da stvar bude zalosnija, postoje i takvi traktori...

Original zeleni:
Obrisan neispravan link.

FENDT kopija: (Moz mislit) slike uzeta sa Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Poslijednji pokusaj brice, da od guzice napravi lice: (Samo je poruznio, inace lijep traktor)
Obrisan neispravan link.

ovaj zadnji IMT 5136 je dobra stvar...
ali nazalost covjek ga samo pokvario zelenom bojomi onom crnom.. :twisted: :twisted: :twisted: :?


Od svih IMT-a koje ja znam meni se najviše sviđaju ova 2 zadnja, jel znaš koji su to tipovi???
 
B

Bobo

Guest
ursusc360 kaže:
Od svih IMT-a koje ja znam meni se najviše sviđaju ova 2 zadnja, jel znaš koji su to tipovi???

Znam, pitaj me nesto teze ;)

Radi se o 5106 traktorima...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Bobo kaže:
ursusc360 kaže:
Od svih IMT-a koje ja znam meni se najviše sviđaju ova 2 zadnja, jel znaš koji su to tipovi???

Znam, pitaj me nesto teze ;)

Radi se o 5106 traktorima...


Jel si mogo to sitnije napisat????
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Meni je baš lijep ovaj u Fendt boji.

JOš nešt, ne morate 10 put citirati iste slike :!:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
mario kaže:
Meni je baš lijep ovaj u Fendt boji.

JOš nešt, ne morate 10 put citirati iste slike :!:


A vidiš da moramo.... :D :D :D :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ursusc360 kaže:
mario kaže:
Meni je baš lijep ovaj u Fendt boji.

JOš nešt, ne morate 10 put citirati iste slike :!:


A vidiš da moramo.... :D :D :D :D

LJudi se ne mogu nagledat IMT, pa makar i u zelenoj boji koja mu uopće ne paše, pa stalno citirau iste slike!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
 
G

GROF

Guest
...POZDRAV; kloki !!!


LIPO TE JA ZA ČITAT., IMAŠ DOBRE STROJEVE - MAŠINE, VRIDAN SI, SVE ZA PET!!!., JEDINO JA MISLIM, NEMOJ SE LJUTIT!!!., MISLIM DA SI TI "POP"., OĆU PISAT I TO BEZGREŠAN POP.-

...KAKO U POTPISU SVAKOG TVOG POSTA LIPO PIŠE; ne piješ, ne pušiš, ne juriš ženske, jedino malo lažeš..., E, ČOVJEČE., PA TI SI ČOVIK ZA DESET., BOG TE BLAGOSLOVIL., KAKO TEBE, TAKO I TVOJU PREDIVNU OBITELJ!!!

BOG I ČITAMO SE!
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
:scratch :scratch :scratch :scratch :scratch :scratch :scratch :scratch :scratch :scratch :scratch

bojim se da nisam shvatio poentu tvog posta.
 
G

GROF

Guest
...oprosti!!!

U POTPISU TVOJIH POSTAVA PIŠE, DA; ne piješ, ne pušiš, ne ganjaš ženske, jedino malo lažeš,... SAMO SAM TO TIL PROKOMENTIRAT., I NA TEMELJU TOG PISMA SAM ONO NAPISAL., DA SI ONDA ODLIČAN ČOVIK???!
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
ma to mi je bilo onako interesantna izjava malo duhovita.ona ne predstavlja mene nego eto zezanje. :partyman: :partyman:

pozdrav!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh