• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dado_kc_1992

  • Temu pokrenuo dado_kc_1992
  • Datum prvog posta

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
o sused pozdrav mi smo si blizu kaj par kilometri yebate let :supz:
ja sam z koprivničkog ivanca :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., budeš još nekaj dodal - napisal o sebi!, NE?!., a i slikica bi ke dobre došla?!,...
 
D

dado_kc_1992

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., budeš još nekaj dodal - napisal o sebi!, NE?!., a i slikica bi ke dobre došla?!,...

heh...ma pisat ču, slikice da..heh..nov sam ne snalazim se baš najbolje, malo vremena da prokužim
 
D

dado_kc_1992

Guest
Inače bavim se šumarstvom, tu i tamo poljoprivrede za svoje potrebe! Nadam se dobroj razmjeni informacija, znanja i vještina! Slike strojeva ču stavit kad prokužim kako stavljat slike! Od traktora dolazi samo torpedo u obzir, ne želim nikog vrijeđat i podcjenjivat tko koristi neki drugi trakotr, al znam šta moj zelenko može a šta nemože!
 
B

bosniahos

Guest
Mi smo svitni al dinamitni

Bok Dado ......kc.Kaj misliš jel bolje iti f šumu za žegic il rajzovat na Šodericu na motorijade.Polako motati i pivo lokati.Neznam ni sam kaj bi rajše ha hah.Teške me brige muće U svezi with this problem.Malo da si brige stabiliziram.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
e da dado to sam te i ja htel pitati ak peš na motorijadu ja obavezno idem
 

Najnoviji postovi

Na vrh