• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dalmatinska kokoš

Topala

Novi član
Tu od
24 Kol 2021
Poruka
7
Re

I objr strane imaju po par gnjezda.. i police su takve da ne sporkaju jedna drugu a ulazi su iz dole ... ma igra sam se ..
 

Prilozi

  • 20210711_081959.jpg
    20210711_081959.jpg
    56.1 KB · Pregleda: 14
  • 20210711_081925.jpg
    20210711_081925.jpg
    72.2 KB · Pregleda: 14

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Nema prigovora, pravi objekat. Vidi se da imas volju sta je najvaznije. Trebalo se nazafrkavat izvest te sve cake po kokosinjcu. Valjda ce se i kokošima svidjet. Šta se tice kradje jaja ne bi me cudilo jer sam jucer naisao u nekom eko ducanu cjenu od 24 kune za 10 komada. Ako su uopce ekoloska.
 

Topala

Novi član
Tu od
24 Kol 2021
Poruka
7
Ma ja bi bas da mi neke zgodne tete krdu tamo.. valjda bi se dogovorio o naknadi stete.. a eko je smo.priča... kaze nesilice... pa te koke bi kreple na pužićima i blitvi.. a da ne govorim da nema jaja bez koncenzrata za nesilice..na lomljenom fermentunu bi kreple uopce ga nece jest!? Sve sm ih poklonio dalje imam 2 one sitne ktice.. i 2 dalmatinke mlade i to je to...kupim kokuruz za jesen kad bude jeftin.. malo razi i psenice te prosa za papagaje i to je to...uz te kokice probam stavit prepelice i fazane.. ako nebude tuče
 

franko062

Novi član
Tu od
12 Stu 2020
Poruka
5
Pozdrv...iz Korčule
Interesira me dalmatinska kokoš..
Osim u Konjskom gdje jos nabavit kokice!
Prodajm matično jato dalmatinki, uzgojno valjanih, tj u standardu po fenotipu i genotipu.
Nema ubacivanja nikakvih drugih, srodnih pasmina iz skupine kastilijanskoga tipa.
Znači garantiram za pravilno vođenje uzgoja, kojeg selektivno provodim već 25 godina.
Prodajem zbog prestanka uzgoja.
 

Topala

Novi član
Tu od
24 Kol 2021
Poruka
7
Ok.. j bi rado smo vljda necu trebati dizati kredit kredit za vazest par kokica...
 

franko062

Novi član
Tu od
12 Stu 2020
Poruka
5
Ja prodajem 150 kuna komad, tako da netriba razmišljat o kreditu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh