• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Damir22

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Pozdrav ekipi sa foruma,
ukratko, iz Vodica, rođen i živio u Vojvodini do 1992., podrijeklom iz Hercegovine, (ponosan na podrijeklo jer u našoj lozi nema lopova), 1965. godište, sretno oženjen, (mada žena ne voli poljoprivredu), al je nositelj OPG-a ja jedini radnik. Dvoje dijece, kćer 5. godina faksa, sin 3. razred srednje škole. Po zanimanju savjetnik za poljoprivredu, ing. agronomije, smijer stočarski. Vlasnik, ups, (da me žena ne čuje jer je na njenom imenu), mladog maslinika (EKO) 300-tinjak stabala. Ponosni vlasnik A.Carrare Tigre Country 4400, starog Pasquali-a 18ks, dosta motika, štihača, škara i ostalog uredskog alata za rekreaciju kralježnice, (i opet da me žena ne čuje).
Eto to je naj "ukratkije", nadam se da ću moći pomoći sa kakvim savjetom koji bude u mojoj domeni, a svakako vijerujem i u dobronamjernu pomoć i savjete ostalih forumaša kad mi zatrebaju.
Za sada toliko, lijepi pozdrav svima iz suhe i vruće Dalmacije
Damir
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...............:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću u najbolji godina i dobro nam došal, čitamo se!

., lipo si napisal o sebi i svom!., čekamo još slikic o gospodarstvu i makinami.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošao na forum , predstavljanje ti je odlično , svaka čast , želim ti puno uspjeha u radu .
Ako nije problem stavi koju sliku strojeva ( traktora )

Pozdrav , živio :supz::supz:
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Pozdrav , dobrodošao na forum , predstavljanje ti je odlično , svaka čast , želim ti puno uspjeha u radu .
Ako nije problem stavi koju sliku strojeva ( traktora )

Pozdrav , živio :supz::supz:


Evo par slikica maslinika, 1,3 ha (u komadu, Dalmacija!), nije idealna kocka ili pravokutnik ide u L al ako dragi Bog dade cilj je cca 2,5-3 ha na istoj lokaciji. Ostale slikice (mehanizacije) slijede.
Pozzz









Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
pozdrav i ugodno druženje.....
maslenik izgleda super...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ulike,,,(masline)izgledaju ko apoteka,,,,:supz::supz:,,,vidi se da se u njima dela kroz cilo lito,,,a ne samo par dana........

Evo kod nas več zapuštenih,,,,nema ljudi valjda mislili,,,da če se same delat,,:(,,,,,,,bo,,,još nisam našao takvu sortu..8)

Još jednom skidam kapu na viđenom..
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Ulike,,,(masline)izgledaju ko apoteka,,,,:supz::supz:,,,vidi se da se u njima dela kroz cilo lito,,,a ne samo par dana........

Evo kod nas več zapuštenih,,,,nema ljudi valjda mislili,,,da če se same delat,,:(,,,,,,,bo,,,još nisam našao takvu sortu..8)

Još jednom skidam kapu na viđenom..

Hvala, drago mi je kada netko pohvali mojih ruka dijelo. Mada je i Ante Carrara u velikom pomogao.
Pozzz
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala, drago mi je kada netko pohvali mojih ruka dijelo. Mada je i Ante Carrara u velikom pomogao.
Pozzz

Kako da se ne pohvali,,,pa svakome je drago,,,kad vidiš da se muči..
Je,,,,ali nema niš bez ruku,,,i nabijenih žuljeva..........8)
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Hvala svima na prigodnim slovima dobrodošlice, a u svezi žuljeva uvjek je tako bilo i bit će.
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovo se zove,,,uredne ulike(maslinik),,držat,,,,svaka ti čast:prayer::prayer:skidam kapu.......

Pune su,da je milina za vidit....:p
A makina,,,e ovaj kararo je stvarno makina i pol,,,,,,vidim uredni strojevi,,,sve za pohvalu.........:prayer::supz::supz::supz:

I pasqali se nadela,,,ali se vidi da je očuvan...
 
B

bosniahos

Guest
-

Dobrodošal.Ej Vodice kraj Tribunja oooooooooooooooj.Svaka ćast.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Svaka čast , milina za pogledati , urednost , pedantnost....., a Carraro izgleda kao da je sada izašao iz trgovine :heart: , nema zamjerke odlično :prayer::prayer:


Nego spominješ Srimu ...., da ti nisi iz Srime :?:
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Svaka čast , milina za pogledati , urednost , pedantnost....., a Carraro izgleda kao da je sada izašao iz trgovine :heart: , nema zamjerke odlično :prayer::prayer:


Nego spominješ Srimu ...., da ti nisi iz Srime :?:

Iz Vodica (kod hotela Olimpy-e), a šala mala za one koji ne znaju di su Vodice sigurno znaju di je je Srima i Tribunj.
A na Antu i žena je postala ljubomorna!
 

Najnoviji postovi

Na vrh