• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Danci

D

Danci

Guest
Pozdrav svima!

Zovem se Daniel i iz Zapresica sam.
Vec vas pratim skoro 2god. i mogu reci da ste supac.
Malo o meni: imam 27 god. roden u svabiji ali 60% zivota prebivao u lijepoj nasoj.
Kupio sam prosle godine 30h poljoprivrednog zemljista u blizini Daruvara, nazalost zaraslog i poceo podizati plantazu lijeske.
U 2009god. zbog kasnog starta (7mj-dok su mi stigli strojevi tj. Traktor i malcer) posadio sam samo 7h, a ove godine jos planiram 10h ako ne cak 15h!
Glavna sorta Istarski i oprasivac Rimski.
Strojevi: hrpa prikljucaka i motokultivatora koje je jos moj pokojni deda od 80-90god pokupovao, Steyer 155KS, malcer FAE UMM/DT - malciranje do 25cm debljine drveca, granja, visegodisnjeg raslina.
Ne znam kaj da jos vise napisem, za pocetak je i ovo dovoljno :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zbog gore navedenog mi je glupo reci dobrodosao, stoga pozdrav i tebi..

kako to da si iz zapresica isao cak do daruvara? parcela je u komadu ili rascjepkano?
prateci forum si vjerovatno i vidio sto nas najvise zanima. slike, slike, slike ;)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobrodošao!!!
Gdje si točno kupio zemlju u Daruvaru ili oko Daruvara?
Ja sam iz Daruvara pa neznam nikoga tko ima Steyra 155ks.
btw,kako ide steyr??
 
D

Danci

Guest
dino kaže:
Dobrodošao!!!
Gdje si točno kupio zemlju u Daruvaru ili oko Daruvara?
Ja sam iz Daruvara pa neznam nikoga tko ima Steyra 155ks.
btw,kako ide steyr??


Hehe to je za mene sve tu negdije pa sam napisao Daruvar, ali tocno receno Pakracki bregi.
A cuj Steyr za sada ide jako dobro makar sam morao raditi odmah jedan servis od samo 14000 kuna nakon kaj sam ga kupio ali sve u svemu prezadovoljan sam sa njim. Jedino kaj trosi 20-22L/h pri malciranju!
 
D

Danci

Guest
tibor88 kaže:
zbog gore navedenog mi je glupo reci dobrodosao, stoga pozdrav i tebi..

kako to da si iz zapresica isao cak do daruvara? parcela je u komadu ili rascjepkano?
prateci forum si vjerovatno i vidio sto nas najvise zanima. slike, slike, slike ;)



Dobro si zakljucio, dosao sam samo ovdie jer je bila jedna parcela u komadu od 30-ak hektara.

Kaj se tice slika nemate beda, slijedeci tijedan cu slikati frisko posadenu plantazu, malo strojcinu od malcera da vidite kaj je stroj od 2tone hehe itd.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Pozdrav dobro došao jedna od mnogih solucija čime se baviti pored puževa su bili i lješnjaci ali sam završio u plastenicima i povrću.
Pozdrav Anđelko!
 
D

Danci

Guest
Ova ti je dobra. Kak je krenulo sa nasom drzavom i ja bi mogao preci na puzeve ali se bojim da mi ne pobjegnu :lol:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pozdrav i dobro se čitali ;) Nego odlično ti srče taj Steyer :) Jel to popravljeno ili? ;)
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
Danci kaže:
Steyer 155KS, malcer FAE UMM/DT - malciranje do 25cm debljine drveca, granja, visegodisnjeg raslina.

cim cim prije poslikaj da vidimo tu mašinu :mrgreen:

Di ti se nalazi?
U zaprešiću :D
 
Na vrh