• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

danek

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Bilo bi bolje da je 86 tih radnih sati , ali ni ovo nije loše (osim kaj je ružan, meni) sretno !

si videl Puknuti,čovek more voleti velikog i malog,a znaš kaj....mali je u garaži
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Lijep traktor a još bolje stanje baš po mom ukusu, želim ti što manje kvarova i da budeš zadovoljan s njim. Kupio si u Hr, koliko krznenih životinjica?
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ružan je ali nebum spal s njim,kupil u hr,treba poštelat kočnice i onda je spreman za sezonu, to bum pozval puknutog da vidim kakav je mešter
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
fućkaš ljepotu,glavno da dobro služi......neka mu je puno radnih sati.........
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ružan je ali nebum spal s njim,kupil u hr,treba poštelat kočnice i onda je spreman za sezonu, to bum pozval puknutog da vidim kakav je mešter
Ja ti sve pokvarim dok ne pijem , kad popijem hoću da se bijem .
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ima kod mene za piti,a i ovo drugo se dogovorimo,nije tajna jasno platil ga 10 000 eura
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
To mi je tako glupo kad netko taji koliko je platio nešto. Nije malo danek, ali nije ni puno ako se uzme u obzir da universale 445 DTC 96 godište cijene 8000 eura, a vidim neki tukac cijeni svog 5xx 99 god. mislim 90000 kuna u plavom oglasniku, pa jel taj čovjek normalan nov nije toliko koštao. Ako smijem napisati koliko sam primijetio po forumu da ovi noviji nisu nešto baš kvalitetni, nemoj me uzet za ozbiljno jer sam samo tako pročitao, nisu provjerene informacije a i nije svakome za vjerovat. Meni je traktor prelijep i ja bi ga volio imat u svom dvorištu.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ma sve novo nije te kvalitete kao nekad,zato sam i odustal od nove prime,možeš se zaj.i sa novim tak da bumo vidli dali sam dobro pogodil,traktor je od "domaček čovjeka" tak da su rs stvarni,a i kaj mi se najviše dopada nema ništ elektronike,čista mehanika.
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Koja prima čovječe kaj ti je, dat im za onaj njihov šrot 10000 eura, kasne 20 god za zapadnom konkurencijom, a i kvaliteta nula bodova ko i hittner.
 

Najnoviji postovi

Na vrh