• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

danek

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
kolega grofe nit si ti mene uvrijedil,a nit bi ja htel tebe,inače strojeve održavam večinom sam,a i nemam neke kvarove,strojevi su:TV419 81g,univerzal 703dt 98g,mtk bcs 720,pila sthil 041,trimer husqvarna 323,freza gramip dubrava at30 200,freza tv-95,plug batuje,plug rabe dvobrazni,plug landsberg trobrazni,kosa gramip dubrava,prskalica morava,krunjač kukuruza,ako koga kaj zanima ili mu mogu ikako pomoči tu sam.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja ipak mislim da pretjerujete , stavljate slike djece , žena , sebe ( koga briga za sebe) .
Eto na primjer bagerista kad je metnuo svoj ženu u oćalama ...napravio sam joj brkove , naušnice , pirsing , još sam htio to sve tamo postati da vidi kako radi krivo .
Jbg nisam ionak me ne voli onako bi me još više volio
Možda to i njega ne bi smetalo da netko drka na sliku njegove žene , možda i bi ..a možda ne razmišlja o tome , a možda bi mu i inponiralo ..jbg ima nas raznih .
Još ajd slikajte žene , ali majku mu staru djeci stvarno nije mjesto na forumu ..ima ljudi koji i na djecu drkaju .
Svaka slika ovdje objavljena je na raspolaganju svima , javnosi maltene cijelom svijetu .
Sad je prilika da kažem kako sam našao ovaj forum .
Na net.hr je dio škvadre dolazio ovdje , hranio svoju dosadu na temi o nekom TDI golfu ,
60-80 90 konja , treča pun gas do blokade ... tema je auta , možda sada raspravljaju o bagerovoj ženi .
Da su to bili kometari nego ismijavanje tatinih sineka koji voze bemveje i cvile gumama po jarunu .
Mater im njihovu nemaju poima da neki ovdje imaju priključaka vrijednijih od cijele njihove imovine i to u nekoliko generacija a da auta kakvo voze njihove tateki imaju za obilaziti polja i krave .
Normalno spušio sam tamo ban , rekao sam kako stvari stoje ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
pa kolega puknuti,u potpunosti se slažem s tobom,jer sam jednom davno to i vidio na svoje oči,slike familije zadržite ipak za sebe,a i telefonske brojeve,jer nije baš ugodno kad te netko j..e u 2 u noći s skrivenog broja,vrag nikad ne spava
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav Danek! Packu si dobio 100% od grofa kad si mu napisao da stavi cijenu kao i ja kad sam napisao nešto što njemu nije odgovaralo, da on može na carini lijepo kod kolega policajaca zvrndat što piše o kome u terminalu, da ne bi. Ako misliš da nema potrebe da pišeš o sebi i da se predstavljaš tako i napravi. Budi mudar i slušaj sebe. Pozz!

Mislim stvarno nekim ljudima treba skinut kapu na mudrim odlukama,,,,a još više na izjavama,,,pa dajte ljudi kakve veze ima neko ko radi na carini da gleda podatke,,,,pa šta je ušao u CSI,,,,da mu treba nekog provijeravat,,,,a i osobno mislim ako oče neka slobodno provijerava,,,:rolfer:
A pod drugo,,,ajmo se ovdje družit normalno,,,a ne gledat ko če kome kajlu stavit......:(

Suvišnih komentara nije ni potrebno dalje davat,,,,ovakvi postovi govore sve......
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja uvjek propustim kad se situacija užari ..jebo te puknuti uvjek si u birtiji kad je fajt .
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja ipak mislim da pretjerujete , stavljate slike djece , žena , sebe ( koga briga za sebe) .
Eto na primjer bagerista kad je metnuo svoj ženu u oćalama ...napravio sam joj brkove , naušnice , pirsing , još sam htio to sve tamo postati da vidi kako radi krivo .
Jbg nisam ionak me ne voli onako bi me još više volio
Možda to i njega ne bi smetalo da netko drka na sliku njegove žene , možda i bi ..a možda ne razmišlja o tome , a možda bi mu i inponiralo ..jbg ima nas raznih .
Još ajd slikajte žene , ali majku mu staru djeci stvarno nije mjesto na forumu ..ima ljudi koji i na djecu drkaju .
Svaka slika ovdje objavljena je na raspolaganju svima , javnosi maltene cijelom svijetu .
Sad je prilika da kažem kako sam našao ovaj forum .
Na net.hr je dio škvadre dolazio ovdje , hranio svoju dosadu na temi o nekom TDI golfu ,
60-80 90 konja , treča pun gas do blokade ... tema je auta , možda sada raspravljaju o bagerovoj ženi .
Da su to bili kometari nego ismijavanje tatinih sineka koji voze bemveje i cvile gumama po jarunu .
Mater im njihovu nemaju poima da neki ovdje imaju priključaka vrijednijih od cijele njihove imovine i to u nekoliko generacija a da auta kakvo voze njihove tateki imaju za obilaziti polja i krave .
Normalno spušio sam tamo ban , rekao sam kako stvari stoje ...


Neznam stvarno ča bi odgovorija na ovu izjavu,,,,pa mislim šta sad ako slike stavimo nači dr,,,u na svih,,,i na strojeve i alate i ostalo,,,,,pa neka slobodno,,,ni ja ni niko ih nemože spriječit.....:scratch

A za ostalo me ne sekira,,,nevidim šta sad poduzet,,,,nejasna situacija mi je,,,na kraju ja ne vidim ispred sebe,,,tako su me neki zamislili,,,pa neka tako i ostane.,,,,svejedno kako se napiše,,ili citira ko je ovdje na listi pljuvanja taj i ostane.....svejedno,,meni to odgovara,,,...:?:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
bok Danek

odkud si ti,tvoj dijalekt mi je nekak poznat,sličan mojem
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
aha to je to,nego gledal sam slike tvog tomeka,nekak mi zgleda širok,
kolko je širok?ili me to slika vara
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
normalne dimenzije 1m,ali dobro ga je proširiti ako imaš potrebu
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
kaj ti misliš kak bi se prošireni ponašal pri oranju,ja sam sa svojeg
meternog več dva puta skliznul dole,fala bogu da se nije on oprčil
hm sad si baš mislim,jel nebi prošireni bil preniski za oranje,kaj ti misliš
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
nebi bil niš niži nego sad čak i malo viši,a bil bi puno stabilniji,meni netreba jer tomo služi sad samo za košnju i prevoz lucerne kroz ljeto a u zimi za čišćenje snijega,da i par vrta kaj zoram.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
kaj te got zanima u vezi tomeka samo pitaj ipak je kod mene 30g
 

Najnoviji postovi

Na vrh