• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

daniels

KAMIKAZA

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
24
Dali možda znaš da netko ima bočni malčer u našoj okolici onaj kao od vodoprivrede?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
znam za ove obične kaj imaju privatno.
a Ivečković/Lapor iz novog čiča ima sigurno,a navodno da nije skup ak kome ovak privatno malčira,pa sad probaj ga nazvat.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
cjenjeni kolege i kolegice forumaši.
bilo mi je zadovoljstvo družit se s vama.
pošto je sve otišlo u krivom smjeru,nemam više volju bit ovdje.
dok se forum ne dovede u red kako bi to i dolikovalo forumu ovakvog oblika.
moj rad ko moderatora ak je koga uvrijedio,ili na bilo koji način nije bio primjeren primite moju ispriku.namjera mi je bila prvenstveno olakšat i pomoč vama običnim korisnicima da imate bolju preglednost i da se lakše snađete.

eto toliko od mene sa žaljenjem napuštam ovaj forum radi balavih i usijanih glava.
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
pa šta se dogodilo:confused: nema razloga da ljudi odlaze radi nekih drugih i njihovih komentara...takve ignoriraš i otkačiš :gitarist::gitarist:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Tvoji postovi su i nekaj dobroga donesli ovom forumu i zato te molim da razmisliš još malo prije nego odlučiš.Normalno da nismo svi jednaki i svako ima svoje mišljenje i način rada koji se nekome i ne dopada,al to nije razlog da se odustaje.Kaj bi ti odustal od svinjogojstva da ti jednom krmača okoti 5 komada,a uvijek je bilo 10 npr.?
Ajd pregrmimo to,svima nam je teško,ja sam več godinu dana bez posla a rata kredita je 2000 kuna,pa kaj da se ubijem?
Prijteljski bi ti htel stisnut ruku uživo i da nekaj :drinkers: :partyman:.Jel važi?
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
cjenjeni kolege i kolegice forumaši.
bilo mi je zadovoljstvo družit se s vama.
pošto je sve otišlo u krivom smjeru,nemam više volju bit ovdje.
dok se forum ne dovede u red kako bi to i dolikovalo forumu ovakvog oblika.
moj rad ko moderatora ak je koga uvrijedio,ili na bilo koji način nije bio primjeren primite moju ispriku.namjera mi je bila prvenstveno olakšat i pomoč vama običnim korisnicima da imate bolju preglednost i da se lakše snađete.

eto toliko od mene sa žaljenjem napuštam ovaj forum radi balavih i usijanih glava.


., ej!, forumski prijatelju!

., dobar si čovik, pomalo, sve će doć na svoje mesto, netreba žurit.,...

.,nekoliko puti sam ovako razmišljal i ja!, nis ovako iskreno ko TI javno napisal., jednostavno sam prestal sa aktivnostima na forumu., moji dragi forumaši i forumski prijatelji, nagovorili me da se vratim i fala jim na tome!., Neke stvari sam saznal, neke sam znal, pa sam ji potvrdil., ALI!, našal sam predivne ljude za drage prijatelje!., istina i Bog!, neke sam ne manje drage ljude - prijatelje jednostavno izgubil!., tako ti je to u vome našem oskudnome životu., jedan i jedini život imamo., ali se nekada svi skupa znamo ponašat koda imamo najmanje tri života!!!...
., a ča su nam prijatelji?!, oganj - vatra., gori dok se loži., čim prestaneš ložit, oganj - vatra se pomalo smanjuje i gasi!., tako TI je i sa prijatelji!.-

., moja poruka!, da rezoniram., pomalo, odmori, ostani ovde jer si dobar čovik!, DOBRI nam svim skupa najviše trebadu! ...

., aj Bog!, čitamo se ..., SRETNO TI! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo moren reč,da ni dobro kad se ljudi razočaraju,,,...

Evo s moje strane,,,,jednostavno pusti neka dela ki ča če,,,ostani radi onih koji su tebi dragi,,,a ne onih,,,,,zbog kojih odlaziš..ovako ispada da su oni pobijedili.............:shock:

Pozdrav i nadam se da čemo se još pisat.....8)8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
tak je, od kad je svijeta postoji bijelo-crno, dan, noć, dobro-zlo, prijatelji-neprijatelji.... sve je to u neprekidnom kontinuitetu, sve je mijenja, miješa, izmjenjuje...

za svako zlo, neko dobro, za svakog neprijatelja, 2 prijatelja :D,

aj nemoj dizat ruke samo tako, upali malo IGNORE mod za ovu "mračnu silu",
i meni sto stvari digne živac, ali me zato i 1000 stvari nasmije i razveseli!!

evo, nadam se da te zagorski ne živcira, tekst je dobar, opuštajući....

:partyman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=U-JMf9P_0r8[/YT]
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kaj bi imal protiv zagorca il bilo koga.
ja sam turopoljac i imam spličane jako dobre prijatelje
tako da.
ak si čovjek dobrodošao si ak nisi da si mi čača marš.

nije ovo radi vas nego radi umišljenih pojedinacai balavaca.

dosta mi je terora pojedinih balavaca koji kroje pravdu foruma.
nema ni želju ni vremen se time uzrujavat.
moj svaki odgovor ili tema je bila u najboljij namjeri kao člana tako i moderatora,svakog sam kulturno zamolio da se pridržava nekih osnovnih pravila.a i pomogao da se snađe na forumu.
a meni tam neki klinac briše molbe,odgovore i slično bez objašnjenja i upozorenja.
oprostite al to si neču dozvolit,a ako tako treba bit moje mjestio nije ovdje ni u kom obliku bio kao čalan ili moderator.
kao moderator članovima foruma treba prvenstveno pomoč i upozorit ih na nepravilnost i to kulturno,a ne im srat i prozivat.
oprostite na nepristojnosti ali dosta mi je.
svi koji me žele kontaktirat,radi bilo kojeg razloga mogu na daniels001@net.hr
drugi vjetrovi mi pušu i dobro me nose.odgovorni ljudi su plačeni da ti vjetrovi nose što dalje,poljoprivreda mi je razonoda i odmor za živce.

kao i nekolicina koja je napustila ovaj forum idem njihovim koracima jel to su ljudi koji drže do sebe,i imaju svoje ja i samopoštovanje i nedaju se svakom zajebavat.
a da ih ne nabrajam tko prati i imalo ovaj forum,zna da su to jedan puknuti,VTZ,bogec,smiljan i njima slični. možda nisu ovako kao ja to objavili ali ljudi nema več dugo među nama a bili sz+u vrhunski znalci i djelili su savjete i pomoč vrlo rado.
mnogo sam naučio od vas a nadam se i pomogao i samo zbog toga mi je žao kaj odlazim.
dok se ne uvede red iljudi koji če kvalitetno uređivat forum poput,zbalije,bobe,mrkija, isprika ostalima koje sam izostavio a kvalitetni su
voditelji nepristrani,objektivni i svi čalnovi su im isti.
moje poštovanje i ugodan boravak na forumu.
 
Posljednje uređivanje:

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
A šta sam ti ja reko,,,,,,,, čujemo se privatno,,,,, ajd bok prijatelju.:drinkers:
 
M

MOCO

Guest
Ja jednostavno nisam u toku i pregledao sam zadnje tvoje postove i nikako da shvatim s kime si se "počupao".
Mislim da netrebaš otići.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Ja jednostavno nisam u toku i pregledao sam zadnje tvoje postove i nikako da shvatim s kime si se "počupao".
Mislim da netrebaš otići.
tamo gdje vi nemožete vidjet.
dolaskom novih moderatora trbalo je dovest forum u neko pregledno stanje,ne pretjerivat,al da se lakše snalazi po njemu.
i sad primjerice ti stviš nešto negdje,ja ti u odgovoru napišem
MOCO molim te postoji odgovarajuča tema pa to stavi tamo,bez da ti obrišem il nešto eto doslovno tak.
i kaj dobim da mi se to briše,proziva me se na red,opominje me se i sličmo.
bahato,arogantno ko da je boga za bradu primil
naravno da nisam ostal dužan jel si nemogu dopustit da tak samnom razgovara neki balavi klinac,koji me govori o mojoj zrelosti i kulturi.
neču ih javno imenovat jel to nebi bilo uredu.
ja ispadam nekulturan,da vrijeđam i slično.
jedan me isključuje sa foruma banira.a zakaj kaj ne dopuštam gore navedeno.a kad sam mu reko ono kaj je on sam rekao i to javno ispadne da ga vrijeđam.
oprosti al kak?samo velim ono kaj si ti sam reko i kak te ja sad vrjeđam.
ma nije ni bitno dok takvi uređuju forum,ne želim bit njegov moderator a ni član.skidam kapu moderatorima poput Bobe,mrkija,zbalije,abrkilija,nove nemogu komentirat jel prekratko rade ovdje a koliko vidim dečki su krenuli dobro.
kao moderatoru mi je bilo prvenstveno da pomognem,objasnim,zamolim,nekog za nešto.da se lakše snađe jel nisu svi neki kompjuteraši,da se dobi preglednost i dostupnost.
a vjeruj svakak me se počastilo i javno i na PP.
i kaj da onda radim više ovdje.
nego krenem dalje kak su mnogi i napravili,nažalost veliki znalci koji nisu bili škrti na pomoči drugima al imaju svoje ja.i nedaju se zafrkavat svakom.
eto ak ima još kakvih pitanja rado ču odgovorit na njih,dok god imam mogučnost logiranja ovdje i samo u ovoj temi dalje ne.
 
M

MOCO

Guest
a slušaj, ti nadobudni balavci nabrzinu izgore i zato..... a neznam, nije u redu da su neki jednakiji pogotovo ako to nema veze s pravdom i zdravim razumom.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nisam u toku,,,,ali,ča reč,,,ništa,,pusti ostale koji ti ne pašu,,i idi dalje,,,pa nečeš valjda radi nekolicine,,,otič,,,,to se i meni desilo,,,,,s jednog foruma,,,,,sad mi je ža,,,jer san jedino ja poojeo g...no,,,a oni su ispali fer i korektno,,možda sad liči na bezveze,,,ali vijeruj mi nije tako,,,,,,,,,,,,,,i potpisujem riječi od kolege MOČO.........:supz::supz:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Negde sam pročitao " dok pametniji popuštaju, budale vladaju svetom", nemoj da dozvoliš da se to desi i na ovome forumu,nego reci ko z.......a i njega na ignor. A ti nastavi da radiš, jer ko će meni postavljati slike na forum :cry:.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
U zadnje vrijeme smo izgubili par članova (sa nekima od njih sam se čak i kačil, ali svejedno fale) koji su bili i za zafrkanciju i za pomoč.
U razloge se nebi štel mešati, ali mislim da bi se neko moral zapitati kaj se to događa.

Kad se postave neka pitanja (meni kao laiku za modernu tehniku) samo su pojedini mogli pomoči i pomogli su kolko je bilo u njihovoj moči. Čoveku se zjebe cela tema oko koje se trudil godinu ili dvije i nikom ništ, zato jer se htelo obrisati par postova koji su bili u of-u, bar ja tak mislim.
Bilo bi ljepo da se napravi na forumu malo više preglednost, jer ovo u zadnje vreme je bilo katastrofa (mada sam i sam u tome učestvoval). Ti od kad si postal moderator, ljepo si čoveku preuredil post (ako je trebalo) i ispod napisal zašto. Tak se to dela, a ne obrisati i nikom ništ, pa nemremo se preko noči priviknuti na promjene. Uglavnom da ja sad ne duljim meni osobno se tvoj, kao i rad par moderatora sviđal, a neki od njih se tu i tam nagledaju i ako im se nekaj ne sviđa odma u otpis, normalno taj forumaš, kojem obrišu, niti ne skuži da se nekaj dogodilo i nastavlja po starom, a ni ostali koji pišu na taj način ne vide da se nekaj dogodilo.

Ako se nastavi, ovim tempom, gubljenje nekih ljudi koji su za pomoči i vrijedni za rad, foruma mislim da bum i sam razmislil.
Bilo bi mi drago da nastaviš sa svojim radom (na ovaj ili onaj način) jer sam videl da si mnogima pomogel sa svojim iskustvom (jer nisu baš ni najpametnij oni koji knjige pišu), i to bi se trebalo cijeniti.
Također bi mi bilo drago i da se vrati ostatak ekipe koja je iz raznoraznih razloga odustala.

Ako odustaneš do kraja, puno sreče, uspjeha i zdravlja u daljnjem životu
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
heh, pa ima i admina koji upravljaju moderatorima, ako je netko od moderatora nekolturan, nepravedan i bahat, nema kaj više bit moderator...

pravda kad tad učini svoje... samo na žalost uvijek netko mora trpit dok ju dočeka...

daniels, uzdravlje!! :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh