• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

daniels

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Samo morem reći da mi je drago kaj si se vrnul i kaj si rešil onu temu u vezi pucanja stublina!Sretno,kolega!
 
G

GROF

Guest
Samo morem reći da mi je drago kaj si se vrnul i kaj si rešil onu temu u vezi pucanja stublina!Sretno,kolega!

., i meni je osobito drago da se dragi forumaš, moderator i moj forumski prijatelj daniels vrnul!, aj SRETNO TI!!!...

., imam nekakov munjeni predosjećaj!, kada se najdemo na sajmu u Gudovcu ve godine!, /u subotu sam tamo!/, da bi se lipo svi mogli napit! ... ... :partyman: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Samo morem reći da mi je drago kaj si se vrnul i kaj si rešil onu temu u vezi pucanja stublina!Sretno,kolega!

ko gost sam nekaj iskal i videl temu,sorry nisam mogel ne reagirat.
još sam moderator a kak dugo neznam.
tak da nisam mogel a da to ne riješim dok mogu.
 
Posljednje uređivanje:

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Samo ti šljakaj ka treba,pusti ti kaj ovi govore,dobro si napravil.Ja sam ti na yahoo,pa nebrem tak na chat.Idem nekaj jesti,pri dragoj sam tak da i tu moram zalužiti večeru,ak me razmeš? :vragek:
Živio ti meni!Bum te neki dan probal na gmailu najti il ti se javim.Ne brini! :partyman:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
opet se ja javlja na sve komentare,o odlasku nekoga člana ovog foruma.
nažalost kako veli muhanicar u zadnje vrijeme se gubi jako dosta starih članova sa velikom brojem postava koji imaju znanja i spremni su uvijek na pomoči i da to znanje podijele sa ostalima.

Nažalost u nazad 4-5 mjeseci koliko me nije bilo na forumu,
forum je otišel u silaznu putanju, na što sam se jako razočara kad sam se vratio i vide ke se dešava na forumu. Teme pogotovo koje sam redovito pratio i uređivao su bile u totalnoj komi, kao i općenito cijeli forumu. Ja ne budem nikoga prozivao ko je i koliko u izvjesno vrijem radio i što. Samo mi je želja da se forum dovede u neki red. Nažalost sam ne mogu sve napraviti, a ni nema sve ovlasti ima i viših od moderatora, te se je odlučilo da se traže novi moderatori i to je nastao još veći krah jer primljeni su novi i neki su počeli to raditi pre ambiciozno, brisati sve po redu bez uređivanja, tako se bi forum uredio u par dan, ali izgubilo bi se jako puno članova što se i počelo dešavati nažalost.Čas izuzecima, to moram odmah napomenuti! Svim sam rekao da se jave ako im nešto nije jasno ili nisu sigurni, a ne da napadnu ko muha na g... nažalost ko je kriv za neke poteze ne mogu reći jer nema uvida u logove forum, što je na starom serveru bila mogućnost. Još jedanput ih sve pozivam ko nije siguran u neke postupke da se jave!!

Te pozivam kako tebe daniels, tako VTZ i puknutoga da se vratite na forum i objasnite gdje je nastao problem, ne morate javno, napišite pp pa da riješim nesuglasice u najkraćem mogućem roku na obostrano zadovoljstvo i radost ostalih članova koji vas cijene kako ljude i članove ovog foruma, mogao bi čak reći zajednice


Toliko od mene
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
gle znaš i sam kaj sam napisal i kaj se dogodilo poslje.
zakaj se dogodilo da budem iskren neznam čime se kolega našel uvrijeđen da se onak obruša,a recimo ti si se složio samnom.
a kak sam rekel kad me neko bezopravdano napadne da nebum ostal dužan,još da je bil pristojan i rekel čuj stari,kompa,kolega aj nemoj njega to mogu shvatit.
da se krenulo preagresivno to stoji i to sam isto tamo napisal.
xy puta sam rekel pusti stare poruke i teme o.k nekaj sitno al ne pretjerivat.
i sad ja se recimo vratim kao aktivni član,moderator koji js skoro svakodnevno na forumu,točnje uvjek mi je jedan tab otvoren bilo gdje da sam konektiran na net,koji uvijek zamoli da se nešto radi il ne radi i onda se obruša netko ko je jednom mjesečno na forumu tak sam pročital jel ne pratim kak se ko konektira.
svoju pomoč sam ponudil zato kaj mislim da imam prvenstveno iskustva u kumunikaciji a i takta sa ljudima.a imam i životnog iskustva,tak da smatram da mogu bit objektivan i nepristran.

da ne duljim bit moderator mi neznači osobno niš nit imam kakvu korist od toga.bitnje mi je da su članovi zadovoljni mojim radom.
osobno mislim da jednostavno se isti trebaju izjasnit dali ja ili netko zalužuje bit moderator,i admini uzet to u obzir.kad nekog postavljaju za nekog tko če vodit forum.

vratit ču se rado al treba reda uvest i u rad i održavanje foruma.
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
zatvorio si temu o kuči drvenoj a baš danas bio kod buraza na posavini vid šta je složio za pese od takve stare kuče nemoj sve pilit ostavi zdrave javi mi adresu doči ču vidit ..pozdrav


Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh