• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Daska za snijeg

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
da tako i ja radim sporo mi je jer prvo diže poluge,rado bi napravio zasebno dao sam tokaru da mi izradi ventil kaj dođe na pluču hidraulike s druge strane pa čekam rezultat
 

kojot

Član
Tu od
31 Pro 2011
Poruka
78
orginalni razvodnik od imt-a košta 600 kuna i neda mi ga se sad kupovat jer mi nije nužno potreban.bilo bi dobro kad tvoj bude gotov da staviš slike i možda nacrt sa mjerama pa bi ga ja sam pokušao napravit jer imam doma tokarski i glodalicu
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
da košta 600.00 kn malo mi je puno, a ti imaš tokarski i glodalicu šta ne kažeš prijatelju, da smo malo bliže nebi me se tako lako rešio
 
M

miroslav k

Guest
da tako i ja radim sporo mi je jer prvo diže poluge,rado bi napravio zasebno dao sam tokaru da mi izradi ventil kaj dođe na pluču hidraulike s druge strane pa čekam rezultat

a zasto ne držis potignute poluge?
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155
ja imam nešto slično na imt 539.

kojot, jel možeš poslikat kako si pričvrstil ploču od ispod za koljevku, i ja moram napravit neku ploču na koju bi stavil neku cijev koja bi rušila kukuroz kod muličanja, a bilo bi i uteg koje bi puno puta dobro došal
 

kojot

Član
Tu od
31 Pro 2011
Poruka
78
ispod su ti četiri rupe sa M16 navojem. u ploči koju misliš zašrafit jednostavno izbušiš rupe 16-18 mm na istom razmaku i zašrafiš.moja ploča je 510x210x25mm.
te rupe ispod ti često znaju biti pune blata pa ih ljudi ni ne vide
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155
hvala na odgovoru, budem onda i ja tako napravil, sam da nađem neki komad čim deblji te veličine,
 

Najnoviji postovi

Na vrh