• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

delac

B

BAGERISTA

Guest
Nači i kod vas se sve više manje sredilo,,posijalo,,,,ljepo odrađeno,,,,traktori za deset+,,,i svi u delu,,,svaka čast...:prayer::prayer:
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ma radi se punom parom još imam za posijati nekih 11kj kukuruza i onda još nekih 9kj kupusa..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Dobar plug,malo čudan:scratch

Daske ima neke duge a opet ne izgledaju visoke ni jako zaobljene,ima li koja slika iz oranja?
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Dobar plug,malo čudan:scratch

Daske ima neke duge a opet ne izgledaju visoke ni jako zaobljene,ima li koja slika iz oranja?
marko bude slika..oral sam livadu i bilo i je trave nekih 20 cm i lepo zaorava
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ni nekvi mali obicni 3 brazni ka si biu orau tam na baronuvom poutu ili kak se već zove
pa to sam draženu oral z njegovim plugom..njemu je otišla lamela na lamborginiju
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
kolega, evo, prešel sam ti kroz temu, pa nisam ni znal da si ti tak opaki poljoprivrednik... vidim, renolček je pila, a i case mi se sviđa, to je 85 ks case?! daj mi reci kolki je ono sjetvospremač na njemu i kak to case vuče?
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ma kolega to i nije sve imaš u teni ječmen i kombajn...ma radi se polako al sigurno..case je 86 ks ,sjetvospremač je 4,4 metara al nije to za njega to je za renaulta to mu je taman...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
ma kolega to i nije sve imaš u teni ječmen i kombajn...ma radi se polako al sigurno..case je 86 ks ,sjetvospremač je 4,4 metara al nije to za njega to je za renaulta to mu je taman...

planiral sam uzeti neki sjetvospremač pa pa nisam znal dal bu to fiat vukel, a niko u mom kraju nema takvi stroj da ja to malo proučim, ako je 4,4 m na 110 ks, onda na 85 ide nekih 3,4 m, po nekom izračunu, normalno, to ne mora biti... pital sam zato jer sam na jedno slici videl da ga nosiš na case-u pa me zanimalo dal i dela s njim i kak se ponaša :D
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ma 3 metre ti je odličan za tvoj traktor...a kaj se mojeg tiče radil sam al nije to to može sam plitko gore raditi...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
da, taman mu negde 3 metra.. al imaš ili 2.80 ili 3.20, ovaj bu premali, a ovaj je gadni za nosit po putu, a opet neki s hidrauličnim preklopom je odmah 5000 kn više ... :icon_scratch:
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
decki jel ko delal kave zupcenike u hittneru?kak su cjenovno i kvalitetom?
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Pozdrav kolega,
evo, baš prije 2 tjedna čale bil tam, radili nam dva para zupčanika za roto kosu, cijena po paru 300 kn jeftinije nego kod najpovoljnije dobavljača dijelova. Kosa je pokosila nekih 3 ha do sad i radi sve super, nadam se da bu i dalje tak.

Inače, stric je tam radil i zupčanike za frezu, i s malčerom potrgal kardansku osovinu traktora i sve kod njih uzimal i sve dalje drži.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ma meni pumpa za navodnjavanje otisla ubiti osovina...moral bum iti kaj mi to slozi a ste dugo cekali?
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Cale je odmah bil gotov jer te zupcanike rade na lager, al najbolje ti nazvati poslovodu tam i pitati:

Ivica
098 983 0239
 

Najnoviji postovi

Na vrh