• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Demo 2012 - Piknik Slo Traktor foruma

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Slo Traktor forum organizira godišnji susret - piknik.

Uz to je organiziran i demo poljo strojeva.
Po programu:
-traktori New Holland i Steyr
-travne linije Poettinger i New Holland
-rasipači Rauch
-šumarska tehnika + plus prikaz sigurnog rada s motorkom i u šumi
-TMR prikolice
...
-šator, hrana, muzika, C2H5OH itd.

Slike od 2011
ukrao sam ih na Traktor foruma,
a slikao je član Traktor foruma JCB FAST TRACK
dtf-piknik-2011-foto_2331123_17462844_18848835.jpg


dtf-piknik-2011-foto_2331123_17462844_18848904.jpg
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
New Holland dobro došao :partyman: za početak samo napiši par riječi o sebi u ovoj temi
Koliko vidim po programu, to je izgleda cjelodnevno druženje. Koliko sam vidio sa slika i linkova ovaj piknik mi izgleda super, čak bolje od nekog velesajma, prikazuju samo ono što većinu nas zanima! :prayer: Svaka čast TRAKTOR FORUM-u i njegovim članovima na pokretanju i organizaciji ovog piknika:supz: :gitarist: :partyman: :partyman:
 
Posljednje uređivanje:

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Cowboy;826281Svaka čast [URL=http://traktor.mojforum.si/traktor.html kaže:
TRAKTOR FORUM[/URL]-u i njegovim članovima na pokretanju i organizaciji ovog piknika:supz: :gitarist: :partyman: :partyman:

Znaći, dolaziš?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Na moju veliku žalost ne vjerujem da ću doći, a tako bi volio. :cry: :cry:
Al se nadam da će bar biti koja slika ovdje :prayer:
 
G

GROF

Guest
., odlična tema! ...

., BRAVO! za temu, BRAVO! za Slovence!, Slovence ki su uvik izvorni - orginalni - jedinstveni - znadu se zabavljat! ... :supz: ...

., mogli bi i MI!, ... :?: ... ALI, uvik taj i takov "ali", veliki na rečima, mali na delu.- ... :madmana: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Hvala tine, pogledaćemo ih onda gore na forumu!
Želim ti dobar provod na pikniku :partyman: :partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajmo kolege Slovenci,ima li kakvih slikica sa okupljanja da malo pasemo oči:gitarist::gitarist::gitarist:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Imaš nešto slika na gornjem linku.

Ja nisam baš fotograf.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jao sad sam ih malo pogledao,ne bude spavanja nočas ,prst gore za kolege iz Slovenije na trudu i organizaciji:partyman::partyman::partyman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
., BRAVO! za temu, BRAVO! za Slovence!, Slovence ki su uvik izvorni - orginalni - jedinstveni - znadu se zabavljat! ... :supz: ...

., mogli bi i MI!, ... :?: ... ALI, uvik taj i takov "ali", veliki na rečima, mali na delu.- ... :madmana: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

evo prilike da se i mi malo aktiviramo povodom ovoga. neka okup bude malo centralnije da može i neko iz dalmacije doći.a da slavoncima nije daleko.a i mi iz bosne bi se priključili.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Odlično !! :gitarist: :supz:
Jako dobre reklame i najave događaja, super je odrađeno!! Za sam piknik, bar ovo što vidim na slikama, imam samo riječi hvale! Odlične prezentacije, odlični strojevi, sve je super!!
Nema šta, dečki iz Slovenije su se dobro potrudili i sve je super pripremljeno i organizovano!! Svaka čast!!

Sad ste zadali "domaću zadaću" i ovom forumu da isto tako nešto slično organizuju. Nadam se da neko već razmišlja o tome za sledeću godinu. Bilo bi lijepo kad bi se takvo nešto organizovalo i dogodilo i u HR.
Ajmo dečki imate podršku i nas iz BiH !!:prayer: :gitarist: :supz: :partyman: :partyman: :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh