• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr Agrofarm 100

R

Ratarko

Guest
Ma to ti ništa ne valja , da te riješim muke dovezi to kod mene u dvorište... :wink:
 
B

Bobo

Guest
Ratarko kaže:
Ma to ti ništa ne valja , da te riješim muke dovezi to kod mene u dvorište... :wink:

Mislim da sam mu ja ipak blizi...

Ozbiljno, rijesi se toga cim prije, ja cu te docekati i otkupim ga od tebe na kilu!
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
E da je bar moj, od frenda je, baš sam ga zval zakaj nije došel da
napravimo još fotki, pa veli da montira radio i da sutra odma ide vozit
s njim gnojnicu, .
Inače, dečko ima 22 g i ima 150 teliča u svojoj i jednoj iznajmljenoj staji.
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Super ste!!
Display pokazuje 38,5 na sat.,? Nešto sporo, možda dok se ne razlaufa.
 
R

Ratarko

Guest
E sada zaozbiljno , traktor je super !
Još reci frendu da mu ugrade vanjske dodatne cilindre za hidraulik , 500 kg više podizanje nije na odmet a ako i ne treba olakšavaš posao hidrauliku u svakom slučaju. Malo više od 300 € su bili .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Buduči da podizne poluge stoje dosta van može se uzeti stražnje gume 38 cola pa če postizat brzinu veču od 40!
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Budem mu to prenesel ratarko, možda me i posluša.
Napokon, on je htio Zetora ispočetka, ali sam ga uspio odgovoriti na bolje.
Košta 287000kuna s PDV
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ratarko, ti imaš na Hurliju digitalni pokazivač brzine, koliko tvoj ide?
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Ratarko, ti imaš na Hurliju digitalni pokazivač brzine, koliko tvoj ide?

Hurli ide na 2200 okretaja 36 km/h.
Znam da sada ovo nema veze ali zar nije impresivnan podatak da mi MF ide 43 km/h na 1350 okretaja ?
Više ne može jer je još pod blokadom do prvog servisa,
 
B

bajki

Guest
Traktor je super, djeluje jako kompaktno, što je po meni veliki plus. Å ta mu je onaj točak izvana kod zadnjeg desnog blatobrana?
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
To ti je za dizanje i spuštanje hidraulika!

To malo bode u oči , mora se priznati . Kada dobije EHR sve če doči na svoje i u kabini ona hrpa ručica sa desne strane je isto overkill.
Moj idealni Agrofarm bi morao imati EHR i joystick ( što bi reklo moderniju inačicu mjenjača ) umjesto tih nezgrapnih i zastarjelih ručica mjenjača , je da sve to košta jedno 5.000 € više ...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Meni je dobar mjenjač, ali samo da vrate 3 brzine bez kvačila, umjesto dvije!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
robert kaže:
kolko para?jel agrotron 90 i 100 skuplji?

Agrotron 90-100 je puno skuplji, ovaj košta s osnovnom 29 000+ pdv, a agrotron sigurno iznad 40 000 + pdv!

Å teta što nisu stavili eko brzinu da ide 40 km/h kod 1800 okretaja, to ima sada ima Lamborghini R2, Hurli XA , Same Dorado i Deutz Fahr Agroplus
 
Na vrh