• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr Agrofarm 100

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
jd 6xxx to može izdržati: ima jaku hidrauliku, pravu šasiju kao kod kamiona, velik motor 4,5 litara, tako da nije ništa čudno.
može koja slika?, mislim da ta kombinacija močno izgleda.
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
stavljen novi,jer starog nije vise bilo...haha:supz::supz:

dsc00057e.jpg

dsc00058bl.jpg

dsc00091ya.jpg

dsc00089u.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prije dosta godina je u blizini bio agroplus 100 (4,8l motor, 6cil turbo), radio je sa 3m kombinacijom rd+s i naprijed je nosio nekakav valjak, nesjecam se vise kakav. zgodan traktor, mali a jak, zanimljjivo za vidjet s tom kombinacijom.
kolega je par puta s njim radio pa je rekao svake godine da sporije ide u sjetvi. nakon 4-5 sezona je otisao dalje i koliko sam cuo novi gazda se nije usrecio s njim..
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Želudac mi se okrece dok gledam kako muce traktore 90-100ks sa kombinacijama 3m. Nije to za njih al to ljudi jednostavno ne prihvacaju, ko vele "ma sta, moj traktor da nemre, si lud". Onda dok strada hidraulika il nest drugo ajd na udaju. A dok oru onda kao sparaju stroj pa za tih 90-100ks zakopce dvobrazni 14 cola plug ili ganjaju po polju sjetvospremac 2,9m ko toboz da ne muce pilu.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Želudac mi se okrece dok gledam kako muce traktore 90-100ks sa kombinacijama 3m. Nije to za njih al to ljudi jednostavno ne prihvacaju, ko vele "ma sta, moj traktor da nemre, si lud". Onda dok strada hidraulika il nest drugo ajd na udaju. A dok oru onda kao sparaju stroj pa za tih 90-100ks zakopce dvobrazni 14 cola plug ili ganjaju po polju sjetvospremac 2,9m ko toboz da ne muce pilu.

:mrgreen: ima i veci bisera ja sam sa JD-om 117 ks radio sa 4m kombinacijom i ide bez brige samo je problem nosit punu sijačicu uz 1000 kg utega napred :axe::axe: :madmana:
 
L

ler

Guest
P ispadne poslije što me briga ćaća ga je kupio hahha

prije dosta godina je u blizini bio agroplus 100 (4,8l motor, 6cil turbo), radio je sa 3m kombinacijom rd+s i naprijed je nosio nekakav valjak, nesjecam se vise kakav. zgodan traktor, mali a jak, zanimljjivo za vidjet s tom kombinacijom.
kolega je par puta s njim radio pa je rekao svake godine da sporije ide u sjetvi. nakon 4-5 sezona je otisao dalje i koliko sam cuo novi gazda se nije usrecio s njim..

:axe: Pa ispadne poslije kada unište biseri traktor što me briga ćaća ga je kupio a bože mili gruntove daju pod hipoteku da se domognu dobroga traktora kada ga kupe opleti po njemu sve može kada treba vratiti kredit to jeste kod nas normalno nema poticaja na vrijeme svi krivi gospodo neznm nitko od nas ne spi na lovi tko spi taj i čuva svoje što traktor može raditi i koliko je jak toliko mu prilagodi strojeve od presiljavanja nema ništo pogledajte njemce kako čuvaju svoje strojeve a ne mijenjaju ih svaki par godina .
 

Stipa

Član
Tu od
12 Lip 2014
Poruka
36
Kolege forumaši,

zanima me, tko ima traktor Agrofarm 100, jer imam jedno pitanje.

Trebao bi netko tko ima pomocne hidraulicne cilindre. Treba mi izmjeriti koliko je visina poluga od zemlje do donje strane automatske kuke za kvacenje kad je hidraulik podignut do kraja. Žuta skroz gore, a zelena dole. Hvala. I koliki je tad izvucen klip pomocnog cilindra?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Visina poluga je 90cm do donje strane auto kuke,a do kugle još ima cca 3-4cm (znaći ono meso od kuke šta drži kuglu) s time da se još može podignut na ruci gdje se šarafa za još nekih 2cm a cilindar se izvlači 19,5cm
Ako će ti trebat uslikam ti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh