• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr Agroplus 100

M

meza

Guest
Ljudi Bok, jel ima netko kakvog iskustva sa Agroplusom, po cemu se razlikuju od Agrofarma???ak netko zna.......hvala....tocnije radi se o Agroplusu 100
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Razlika je u tome što je agroplus mali traktor i on je recimo samo za lake poslove: kosit travu,prekretat,zgrtat,šprivat i takve lakše stvari. A agrofarm je več konkretniji traktor koji je takorekoč za sve i za orati,balirat a i za kosit travu, on je nešto veči i teži napravljen je za malo teže poslove.
Evo ti link pa si sam provjeri šta te sve točno zalima o DF traktorima http://www.poljonova.hr/
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
pa kod mene s agro+om rade sve te navedene poslove........:scratch
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Agroplus 100 ti je stariji, i po meni, bolji traktor od Agrofarma.
Motor mu je 6 cilindrični 4800ccm, dulji je i teži. Koliko znam, getriba mu je kao na malom Silveru, dakle klasa više od Agrofarma, koji je u osnovi Explorer.
Jedini mu je nedostatak to kaj više nema novih.
 
M

meza

Guest
ma i radi se o tome da se neradi o novom traktoru, radi se o 2001godištu i traktor mi izgleda na slikama dosta masivno i ipak ima oko 100 ks pa mislim da nebi s njim bio problem orat i frezat, imam sad doma DF 7207 83.g i s njim orem vogelnotom 3 brazde i freza 2.5m bez problema...a ipak je ovaj agro+ 2001 godište pa mislim da je kvlitetniji od agrofarma
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
4200kg težak, poluosovine 70mm, 2,57m osovinski razmak, 4 brzine kardana...jel ti još kaj treba?
 
S

seljaček

Guest
Agroplus 100 ti je stariji, i po meni, bolji traktor od Agrofarma.
Motor mu je 6 cilindrični 4800ccm, dulji je i teži. Koliko znam, getriba mu je kao na malom Silveru, dakle klasa više od Agrofarma, koji je u osnovi Explorer.
Jedini mu je nedostatak to kaj više nema novih.

Potpisujem!!! (vozio agro+ 100 trenutno imam agrofarm100 ) agro+ je bolji i jači ima 101ks i kvalitetniji od agrofarma koj je velik i sve ali i samo kozmetika.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Potpisujem!!! (vozio agro+ 100 trenutno imam agrofarm100 ) agro+ je bolji i jači ima 101ks i kvalitetniji od agrofarma koj je velik i sve ali i samo kozmetika.
Agrofarm 100 odgovara Agroplusu 95. Agrofarmu 100 nema pandana u ponudi.
 
P

plavi

Guest
Ljudi Bok, jel ima netko kakvog iskustva sa Agroplusom, po cemu se razlikuju od Agrofarma???ak netko zna.......hvala....tocnije radi se o Agroplusu 100

Razlika agroplusa i agrofarm je ojačana getriba,kilaža,ali i potrošnja(motor je 6-ak).Inače imam Agroplusa 95 bez problema vuče trobrazni plug i podrivač 2radna tijela (65cm) i mali je potrošač. I pogoni rotobranu 3m bez problema.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Agrofarm 100 ima 3800kg, a Agroplus 100 4200kg,

Agroplus je sestak, no nije toliko velika razlika u kubikaži, jer Agrofarm(4cil) ima 4038cm3 a Agroplus sa 6 cil ima 4788cm3.
 
M

meza

Guest
ma je u pravu si...išli ga danas i pogledat ali lik nije u redu...kad smo ga zvali nije rekao da je cijena bez pdv-a(znači 156000 kn+ PDV) i da izdaje račun na 16000 eura i totalno je nezainteresiran da proda traktor, gledali pola sata a da nam se nije obratio, traktor je otključao tek kad smo ga pitali, nedaj bože da bi ga upalio,ma koma....a traktor se čini uredu....inače bili smo dosta zainteresirani al nakon ovoga danas definitivno od njega odustajemo....
 
M

meza

Guest
mislim da je 4000, tako je bar rekao preko telefona, a tamo ga nisam ni pitao, traktor nismo palili pa nisam na tabli vidio stvarno stanje
 

ivan.m

Član
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
54
malo pronjuškaj strane oglase pa budeš vidio koliko zbilja ima i kolko ga je platio gore, čak je i tak pošminkan tak da ni to nije trebao radit, u svakom slučaju jako dobra zarada.
kaj ti onaj drugi sa njuške nije ok?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
ma je u pravu si...išli ga danas i pogledat ali lik nije u redu...kad smo ga zvali nije rekao da je cijena bez pdv-a(znači 156000 kn+ PDV) i da izdaje račun na 16000 eura i totalno je nezainteresiran da proda traktor, gledali pola sata a da nam se nije obratio, traktor je otključao tek kad smo ga pitali, nedaj bože da bi ga upalio,ma koma....a traktor se čini uredu....inače bili smo dosta zainteresirani al nakon ovoga danas definitivno od njega odustajemo....
Čudi me, jer Gašparci su ipak poslovni. A cijena nije loša. Raspitaj se i za garanciju kod njih.
Davno sam kupil prikolicu za gnoj pri njima.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ja sam uzeo kod njih balirku, prodavala je tada starija gospođa, kasnije išal za prednji utovorivač, bio mladi gazda ko meduza, trebaš iz njega izvlačit slova...
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ma katastofa su kod gašparca...svaki put kad dojdem cijena je za neki traktor drukcija ..veca jedanput je fend 12 tisuca drugi put 15000..
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
mladi gazda ko meduza, trebaš iz njega izvlačit slova...

ee ovo je istina ,kaj da mu se neće prodavati ,OK puno ljudi tamo stane ,pita,zapitkuje ali jeb ga to ti je posel,moras reć..
prije je imal foru npr. danas je 11.000eura(ali samo danas) a sutra je 12.000eu.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh