• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr Agrotron 200

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Lijep pozdrav, imam potrebe za većim traktorom i tako sam u pretrazi oglas naisao na ovu zvjerku od poznatog trgovca s njuskala, e sad me zanima da li tko zna sto o ovoj seriji traktora i prednostima i manama....malo sam zastao jer traktor te snage s toliko radnih sati i cijena koja je za njega izvjesena mi bas nisu u skladu....naravno mozda grijesim ali zato pitam za savjet....svaki je dobrodosao


http://www.njuskalo.hr/traktori/deu...godina-2002-200-konjskih-snaga-oglas-13356680
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
23t € + PDV sa +4000 rad./sati... hmm djeluje mi skupo, sad ja to uspoređujem sa manji pa sam možda u krivu... Koje je godište traktor, ima lipu opremu, ali ima ocito godina? :/

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
A moguce je da ima tolko, ako je dosta u transportu radio mogao je poderati gume bez problema......
 

razor604

Član
Tu od
19 Lip 2014
Poruka
95
Racunaj si 500 rh otprilike godisnje da je radio, a svi znamo da 200 ks traktor radi i preko 800 rh, tako da sati nisu sigurno... Uostalom prodaval je on price i za John Deere iz 95, 96 godine da imaju po 5000 ili 6000 rs, realno nemoguce. Jedino ako je vlasnik iz preseravanja kupio takav traktor za ic po kruh i mlijeko u ducan pa ima malo sati....
 

Ivan rasic

Novi član
Tu od
4 Pro 2021
Poruka
2
Pozdrav, imam problem sa svojim deutz fahr agrotron 265 izgubio se servo jako tesko ide volan ali na vecim obrtajima radi onako kao u normali i cuje se pumpa. I na instrument tabli se ukljucio kljuc i nece presaltat iz najmanje brzine "L"
 

Ivan rasic

Novi član
Tu od
4 Pro 2021
Poruka
2
A jel znate di se mozda nalazi pumpa jer ja nemogu nac ima jedna između desbog rezervara i kotaca zadnjeg ali to nije ta jer se cuje ona iza kabine a ima ih vise i ne znam koja je tocno
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh