• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr Agrotron 4.85

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
El to kad šaltaš ili stalno kada je ušaltan u 4. brzinu i kada se voziš u 4.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma to je sinhron malo potrošen,ništa se nebrini to se događa kad ja šaltam svog df-a u 2. brzinu. To je krivica vozača jer nestisne kuplung do kraja a hoče brzo prešaltat,ai ta brzina se puno koristi pa se to dešava.
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
pital sam jednog servisera, servisira SDF traktore, veli da bi to kao trebalo popraviti, a popravak košta 2000eura. Pitao sam i u poljonovi, veli da treba za to 60 sati rada (sat 150kn+PDV) +materijal(ulja, semerinzi, filteri, dihtunge, zupčanik) i ispalo bi oko 20 000kuna + PDV
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Znam za slučaj kad su ljudi kupili Case-a, sve bilo ok 'samo' ih zafrkavao jedan sinkron, na kraju su dali isto tih 2000 eura za popravak mjenjača...
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
da li se može takav traktor kojem je potrošel sinhron voziti, samo da izbjegavam šaltanje u tu brzinu? ili treba to odma popraviti? mislim da nebi krhotine od tog potrošenog dijela uzrokovale neki još veći kvar
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja ga se nebi usudio ni kupiti, a kamoli tak voziti. Tražio bi dalje nešto bolje i jednostavnije!
 

Najnoviji postovi

Na vrh