• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr Agrotron 6.15S 115KS 1996god

Bmw325

Novi član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
2
Pozdrav svima na forumu, imam traktor Deutz Fahr Agrotron 6.15 1996god 115 KS, imam problem sa dizanjem temperature, zamenjen je hladnjak , termostat, vodena pumpa dobra...naglo diže temperaturu posle obrade jednog hektara zemlje bilo da je oranje ...tanjiranje....drljanje zemlje.....kad traktor odradi minut-dva u mestu vrati temperaturu na normalu......dizne su zamenjeno.....motor je extra netroši ulje ni vodu....ako je neko imao sličan problem svaka pomoć i savet bi dobro došao .unapred hvala.... .....
 

Bmw325

Novi član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
2
Nema visko.
Traktor lepo radi...prede...u oranju na primer kad ide uzbrdo greje se a kad dodje na ravno spusti temperaturu....temperaturu digne brzo i ide 2-3mm do crvenog....
Na primer hladnjak je u gornjoj zoni jedno 6-7 cm vruć vruć malo ispod mlak a u donjoj zoni je baš mlak ...velika je razlika u temperaturi .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Meni također smrdi na termostat, nebitno što je novi. Ja sam na autu pred trgovinom autodijelova promjenio, nisam stigao do kuće... Opet zaglavio. Tek kada sam uzeo malo skuplji, bilo je dobro. Zamjenski ili brzo zaglave ili uvijek puštaju rashladnu tekućinu. Tek koji da se dogodi da radi kako spada.

Prem da ni renomirane marke nisu uvijek sigurne.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Slične simptome imao ja na jednom traktoru..Termostat novi i vozi dalje..
Traktor ima visko,bez termostata nije dobro radilo neznam zakaj..
 

Najnoviji postovi

Na vrh