• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
U Rijeku stigao vlak iz Opicina do Rijeke i to jednom dnevno oko 10 sati j e u Rijeci a vraća se Rijeke u 18 :25. Riječani kukaju kad će se uvesti izletnički za Trst i to da ujutro krene iz Rijeke i navečer se vraća u Rijeku. Radi se i n a tome....... bude .....:mad:
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Jedino mi nije jasna trasa kojom vozi.
Jel napravljena neka nova pruga?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Da li tko zna gdje bi se ova spojnica mogla nabaviti?našao u srbiji,ali još nismo dostavu uspjeli riješiti .
Navoj je 1/8",a spoj za zrak je 6mm sa svake strane.
 

Prilozi

  • Brza-spojnica-za-vazduh-6mm-na-1-8-9-7mm-T-racva_slika_XL_149001753.jpg
    Brza-spojnica-za-vazduh-6mm-na-1-8-9-7mm-T-racva_slika_XL_149001753.jpg
    11.2 KB · Pregleda: 12

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
Jedino mi nije jasna trasa kojom vozi.
Jel napravljena neka nova pruga?
Ma koja nova trasa? Tu trasu su projektirali i izgradili Austrijanci u vrijeme Austro Ugarske. :giggle:
Da li je uopće izgrađena koja nova trasa pruge od 1945 da današnjeg dana???:rolleyes:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
Vlak je iz 21 stoljeća pa prema tome ima mogućnost postizanja neke pozamašne brzine (valjda ) do 150KM /sat. Ali postoji jedan mali problem a to je da nemamo pruge na kojoj bi mogao postići brzinu prema svojoj mogućnosti. Od Opicine do Rijeke vozi više od dva sata, a to je nekih cca 85 km i prema tome vozi prosiječnom brzinom od 67 km/sat. Problem je što je pruga iz 19 stoljeća. To je skoro isto kao i sa Rafalima koji postižu brzinu zvuka, a ne ne nije ni blizu slično i ne može se to uspoređivati jer oni paraju nebom i tu nema ograničavanja.:cool::coffee:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,125
Možemo sa ne možemo. Ne možemo sa možemo. Možemo, a ne možemo....
Smantali su me prek na prek i ve više ništ ne razmem.
To me podseća gda smo je jenput moj prijatel i ja našli vu podrumu. Lagev je bil tek načet, a žene nije bilo doma.
I tak smo mi krenuli vu raspravu.
Pitam ja prijatela jel more?
Morem, morem. Veli prijatel i potegne muški, onak kak se spada.
Nakon nekog vremena pitam ja prijatela nazaj: ¨prijatel jel moreš¨?
Prijatel je već malo premenil boju i veli: ¨morem, ali baš već nisem presiguren vu to¨.
Nakon vuru, dve, kak smo mi to ušli vu raspravu pitam ja prijatela nazaj jer sem videl da si je počel preveč premišlavati i boje mijenjati: ¨i kak je ve, moreš li ili ne¨?
Je, izgleda da nemrem iak bi jake štel, ali nemrem. Odgovoril je prijatel.
Dale se ni ja više ne sećam kak je to završilo samo znam da mi je vu glavi rontalo još par dana posle toga.
Meni se nekak čini da su ta naša podrumska druženja bila preteća demokraciji i slaganju koalicija samo kaj mi to onda nismo znali. Ovo kaj se danas dela nije ništ drugo samo je malo dodelano kaj to na prvi mah malo lepše izgleda. Glavobolja bu na kraju neminovna, barem za narod naš svagdašnji. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,938
Se sjećate:
"Politiku ne u moju butigu"!
Ovo oko izbora bi ovdje trebalo zabraniti kao i gole pi čke!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,775
@Lee Champa ovakvim stavom me budeš samo prije motivirao da "ugasim i svoju prisutnost na forumu", fejzbuk sam nedavno, s ovime sam još na vagi, ali s obzirom na sve zajedno, "nisam više ja za to"... Toliko o slobodi mišljenja, izražavanja itd. "Sve razumijem i pravila foruma" , bez brige. 🥂
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,938
Koliko dugo bumo još trpeli ove igre bez granica oko izbora, tko s kim i tko koga? 😡
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,938
437554619_961557292285129_7848962113291263843_n.jpg
 
Na vrh