• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz fahr gp 2.30-oc balirka

Damir 1982

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
28
evo uspio ja naći odgovarajući remen, naštelo sam i ona 4 imbus vijka, nož mi odsjeće sredinu ali na krajevima oko 10 cm sa svake strane ne odsjeće. Da li su možda federi što tiskaju gumeni valjak na željezni slabiji pa zato neće na krajevima? Jer ja mogu na krajevima vući ručno mrežu a u sredini je našpanovana i tamo ne mogu i tu ju dobro i odsjeće.
Pozdrav, imam slican pdoblem kao vi prije par godina. Znaci problem s Vicon 125,ne odsijeca mrežu a ne znam od kud da pocnem. Balirka je jako slicna Deutz Fahr mp 125,skoro ista. Pa ako mi mozete pomoći. Hvala
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Pozdrav, imam slican pdoblem kao vi prije par godina. Znaci problem s Vicon 125,ne odsijeca mrežu a ne znam od kud da pocnem. Balirka je jako slicna Deutz Fahr mp 125,skoro ista. Pa ako mi mozete pomoći. Hvala

Probaj prvo stisnuti tipku reset na balirci, pa vidi jel se bude onaj cilindar pomaknuo, jel namota mrežu na balu? Možda te zeza onaj senzor koji broji krugove mreže, ili je samo slabi napon na kompjuteru.
 

Damir 1982

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
28
Probaj prvo stisnuti tipku reset na balirci, pa vidi jel se bude onaj cilindar pomaknuo, jel namota mrežu na balu? Možda te zeza onaj senzor koji broji krugove mreže, ili je samo slabi napon na kompjuteru.
Jako si brz. Omota balu ali ne odsijeće dobro, pa mi se odmah namota na drugu balu dok nije jos nabijena. Malo smo nabrusili noz ali opet isto. Cilindar radi
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Jako si brz. Omota balu ali ne odsijeće dobro, pa mi se odmah namota na drugu balu dok nije jos nabijena. Malo smo nabrusili noz ali opet isto. Cilindar radi
Aha, znaci aktivira se nož samo ne odsjece mrežu kako treba?
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Vjerovatno je onda tup nož, možda da ga probas okrenut ili jos naoštrit, jel vam onaj gumeni valjak drži napeto mrežu?
 

Damir 1982

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
28
Vjerovatno je onda tup nož, možda da ga probas okrenut ili jos naoštrit, jel vam onaj gumeni valjak drži napeto mrežu?
Ne znam koliko mora biti napeta mreza, noz je nazubkjen kao pila i ostar je. On mrezu presijece ali ne do kraja, rasćerupa ju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh