• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr kombajni iz Županje

R

Ratarko

Guest
KRESO kaže:
a cjena nekog u "klasi "35.80-36.10? jer neznam kako se ovi noviji zovu :blackeye

Recimo 98.000 € bez poreza ali takvih više nemaš kombajna ... mismim na motor , sada su sve mrcine sa više od 200 KS u Županji . Kažem postojale su te manje serije ( poput toga 35.80 ) koje su se proizvodile negdje na sjeveru Evrope , da li ih još proizvode više ne znam .

sapat kaže:
Kažu da se može povoljno kupiti novi Đuro Đaković koji su ostali na lageru....

Zar ih još ima ?
Prije godinu dana ih je bilo tek malo više od 10 komada .
Cijena je bila WAAAOOOO niska !
Išao je sa svim adaptacijama i da ... to nije bio baš Đuro nego malo bolja kobasica . Zvao se Globus a recimo kabina mu je bila generaciju ispred Đurine ( ako ne i dvije ) a to je bitna stvar . Imao je još tehničkih poboljšanja u odnosu na Đuru .
 
S

sapat

Guest
Ratarko pa upravo za globusa sam i načuo da ih ima, navodno će ga kupiti jedan agrarni umjetnik iz mog atara... navodno da je i cijena stvarno waaooo pristupaćna
 
R

Ratarko

Guest
Ma daaaa , cijena je niža od 90.000 € !!!
Svi adapteri , kolica ... SVE a kombajn je zvijer .
Đuo Đaković kombajn je bio dobar kombajn a ovaj Globus je nastao iz njega .
Popravili su po meni najveći problem ĐĐ kombajna a to je bila kabina tako da se sada u Globusu komforno radi tijekom vrućih ljetnih dana , nema prašine i znoja . Sama tehnika na ĐĐ je bila OK ali i tu su popravili slabe karike i nastao je Globus :D , kojega više nema :| .
 
S

sapat

Guest
Ratarko kaže:
Ma daaaa , cijena je niža od 90.000 € !!!
Svi adapteri , kolica ... SVE a kombajn je zvijer .
Đuo Đaković kombajn je bio dobar kombajn a ovaj Globus je nastao iz njega .
Popravili su po meni najveći problem ĐĐ kombajna a to je bila kabina tako da se sada u Globusu komforno radi tijekom vrućih ljetnih dana , nema prašine i znoja . Sama tehnika na ĐĐ je bila OK ali i tu su popravili slabe karike i nastao je Globus :D , kojega više nema :| .

E nažalost neznam pravu cijenu, kaže samo da je cjenovno jako pristupačan...
 
R

Ratarko

Guest
Nuđen nam je po 88.000 € prije godinu dana .
Stvarno me čudi da ih još ima na lageru !?!
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
I mi smo se raspitivali za Globusa, al mislim da ih više nažalost nema. Znam samo da je prihvatljiva cjena.
 
K

krx pozega

Guest
Znači Fahrovi veliki kombajni su par klasa slabiji od konkurencije makar po cijeni :? ...koliko vidim
 
R

robert

Guest
nisu jeftiniji,kostaju isto
cini mi se da sam zaboravio stavit slike :? ,bio sam prije neka dva mjeseca u zupanji pa evo slika..

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
P

Picek

Guest
paor kaže:
zvao se TPSU i prodan je talijanima za točno 10mil €
9 milijuna eura točnije je bila transakcija..
iz prve ruke informacija..
 
R

robert

Guest
ja bi se zadovoljio i sa jednim milijunom... ;) kuna il eura,svejedno mi .... ;)
 
S

Simon1980

Guest
koliko bi ono novi deutz fahr 5650 otprilike imao cjene? :oops:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Simon1980 kaže:
koliko bi ono novi deutz fahr 5650 otprilike imao cjene? :oops:
Ja sam se informirao pred cca 2 godine. Mislim da mu je tada bila cijena cca 82 000 € + PDV sa 4,2 kosom i bez adaptera.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
DF&Torpedo kaže:
Simon1980 kaže:
koliko bi ono novi deutz fahr 5650 otprilike imao cjene? :oops:
Ja sam se informirao pred cca 2 godine. Mislim da mu je tada bila cijena cca 82 000 € + PDV sa 4,2 kosom i bez adaptera.

koliko je to ks?
 
Z

zrine892

Guest
uhh..kako je dobar...jel uzimaju zamijenu staro za novo :) naprimjer da dam zmaja i par tisuca eura..;) stvarno je krasan..a koja to oprema moze biti kod kombajna?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
TX75 kaže:
DF&Torpedo kaže:
Simon1980 kaže:
koliko bi ono novi deutz fahr 5650 otprilike imao cjene? :oops:
Ja sam se informirao pred cca 2 godine. Mislim da mu je tada bila cijena cca 82 000 € + PDV sa 4,2 kosom i bez adaptera.

koliko je to ks?
230 ks
Al sad je veća cijena, ova što sam napisao je prije bila, sad je oko 100 000 € + PDV
 
B

Bobo

Guest
zrine892 kaže:
uhh..kako je dobar...jel uzimaju zamijenu staro za novo :) naprimjer da dam zmaja i par tisuca eura..;) stvarno je krasan..a koja to oprema moze biti kod kombajna?


Zrine... I ti i ja vrlo dobro znamo da bi im morao jos platiti da ZMAJA uzmu ;) Tebe bi DF kombajn izasao 110 000 umijesto 100 000 ;) 8)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
DF 5650
DSC00080.jpg

DSC00062.jpg

DSC00063.jpg

DSC00070.jpg

DSC00074.jpg

DSC00067.jpg

DSC00068.jpg

DSC00081.jpg
 
S

Simon1980

Guest
ti to kupio? :shock: izgleda bolno ispreda! :mrgreen: nek dobro služi
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Simon1980 kaže:
ti to kupio? :shock: izgleda bolno ispreda! :mrgreen: nek dobro služi
Nisam, da bar jesam ;) . Možda ću kupovat iduće godine, dok se bude znalo što će bit sa državnom zemljom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh