• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr kombajni iz Županje

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Bobo kaže:
Koliko znam da se Djuro Djakovic kombajni proizvode u Slavonskom Brodu? Ili se varam?

Nisu svi kombajni dolazili iz Zupanje vljada?

A ja mislim das e u Slavonskom Brodu prave oni mostovi, vagoni i tako, ili je to možda u Đakovu????
A kako ja znam da se Đuro Đakovići još negdje proizvode, ni ja nevjerujem da su samo iz Županje dolazili. I usput , ako neznamte ja sam iz Gradišta, to je selo kraj Županje, u SDF-u radi moj ujak. Tamo je jednom bio Deutz-Fahr Agrotron 265. Jebote koja makina od traktora...sjedio sam u njemu, a da sam veči ja bi ga provozo majke mi, moro bi...da, jedini problem je dali bi ga znao vozit... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ipak u njima ima one tehnike...
 
Z

zrine892

Guest
ja mislim da prave mostove,vagone i tenkove..ali to u drugoj pogonu u županji..jos uvijek se prave kombajni..ali se prave malo bolji kombajni..nadam se da si prolistao ili procitao ovu temu pa ces vidjeti koji su kombajni..na zalost đuro đakovic se ne pravi jer je zasstario tip kombajna..;) prosla su vremena za njega..
 
Z

zrine892

Guest
ursusc360 kaže:
Bobo kaže:
Djuro Djakovic kombajni se vise ne proizvode... :(

Stvarno???


prave se kombajni..samo ne pravi se Djuro Djakovic nego neki bolji Deutz-Fahr...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
zrine892 kaže:
ursusc360 kaže:
Bobo kaže:
Djuro Djakovic kombajni se vise ne proizvode... :(

Stvarno???


prave se kombajni..samo ne pravi se Djuro Djakovic nego neki bolji Deutz-Fahr...


Pa znam ja da se proizvode deutz-fahrovi, tako u županji radi moj ujak
 
F

Fritz

Guest
Obrisan neispravan link.
ovo vam je link na kojem možete vidjet da se u županji proizvode deutz-fahr kombajni
 
P

Picek

Guest
ursusc360 kaže:
A ja mislim das e u Slavonskom Brodu prave oni mostovi, vagoni i tako, ili je to možda u Đakovu????
A kako ja znam da se Đuro Đakovići još negdje proizvode, ni ja nevjerujem da su samo iz Županje dolazili. I usput , ako neznamte ja sam iz Gradišta, to je selo kraj Županje, u SDF-u radi moj ujak. Tamo je jednom bio Deutz-Fahr Agrotron 265. Jebote koja makina od traktora...sjedio sam u njemu, a da sam veči ja bi ga provozo majke mi, moro bi...da, jedini problem je dali bi ga znao vozit... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ipak u njima ima one tehnike...
Đuro Đaković kombajni su se proizvodili samo, isključivo i jedino u Županji.. nigdje drugdje..
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Novosti iz Deutz-fahr-a

Deutz-Fahr’s launch of its first rotary combines drew big crowds at the Italian EIMA machinery show earlier this week. The two models, the 350hp 7535 RTS and the larger 450hp 7545 RTS are the result of an agreement with Argentine combine manufacturer Vassalli Fabril. Due to be built at SDF’s Croatian combine plant the new models employ a single rotor 3.15m long and 0.75m in diameter. There is also a feed roller and straw extractor. A 9,000-litre capacity grain tank empties at a rate of 90 litres/second.

noviDF.jpg
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
jebote kak je fora izgleda sičušno al jako jako močno i bolja mu je odgovarajuča. prava namrgođena makina :evil: :lol:
 
J

josip moslavac

Guest
decki moze jedna informacija ako znate,kolko bi kostao ovaj mali farmliner s oba dvije adaptacije
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Koliko ja znam taj kombajn se više ne proizvodi.
Farmliner, Hidroliner i Globus su bili Đuro Đaković kombajni, koji su se prestali prizvoditi kako ih je Deutz-fahr kupio.
 
T

tomonh

Guest
bio sam na prezentaciji serije 60 početkom ožujka,preve pilane
 
J

josip 5690

Guest
ovo je malo manji kombajn a ovi malo veći su isti kao serija 56 samo par izmjena i izgled vanjski
 
J

josip 5690

Guest
kombajni su pile....ja imam 5690 hts 2007 god.
Super sam zadovoljan s njim
 
J

josip 5690

Guest
moram ga poslikat...idući tjedan...sad sam malo u defektu....nikud bez štaka :|
 

Najnoviji postovi

Na vrh