• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr kombajni iz Županje

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
koji je najmanji kombajn od ovih novijih? ako uopće ima nesto manje
 
J

josip 5690

Guest
imaš 6040 taj malo drugačije izgleda (imaš brošuru na predhodnoj strani)....5 slamotresa i 220ks
a kao ovi na snimci 6060 5 slamotresa 250 ks....
 
J

josip 5690

Guest
ne...mislim da se ti kombajni više na prave....i nisu se pravili u županji nego negdje vani....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Mali kombajni se ne proizvode u Županji, nego negdje drugdje, i pitao sam servisera kaže da su prodali jednog u HR.
 
T

tomonh

Guest
Ti mali su oni neki sampo ili tak nešto a rade se u finskoj tak nešto sam tam čuo a sad rade neki manji u županji al je dosta skup u odnosu na ove veče
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
josip 5690 kaže:
ne...mislim da se ti kombajni više na prave....i nisu se pravili u županji nego negdje vani....

sampo rosenlew, finska, nekad su i za masseya radila, dobri, kolko znam,ne preskupi, već jeftiniji, a to pretpostavljam, jer ih prodaju pod imenom UZEL, i to u SRBIJI!!!!!!!!
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re:

robi kaže:
Dečki, to uopče nije istina ( da je sampo radio za SDF ), ovaj dečko je nekaj
pomiješal.
Sampo je firma za sebe, a deutz fahr kombajni su se radili u danskoj
u zajedničkoj tvornici DF, Fendt i mislim case, budem provjeril, imam to negdje tu doma, časopis Profi, portažiti ču !

i sampo je radio također...
 
H

hurliman122

Guest
Koliko ja znam taj kombajn nije se nikada radio u županji.a prije jedno 4 god.imali su samo jednog malog od 3m zahvata.Čuo sam i od radnika u županji da im se prodaja smanjila za 40%
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
da navodno se pocela proizvoditi serija 6000 a u planu je serija 7000 sa rotorom
 
B

BAGERISTA

Guest


kazu neki novi model izasao iz zupanje :) :) :)

Svaka mu čast na crtežu,,,reci koliko ima godina ovaj mali koji je nacrtao ovo,,,bit če pravi kombajnista jednog dana........:p:p
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
hahhah,to sam ja crtao pod mehanizacijom imam 17 godina i tjeram kombajn vec nekih 2-3 godine
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
...kod mene u selu je kupit prije 4 godine dajc 4480 ili tako nešta ista ko nova serija 54 i 56 samo manji neka vrsta mješavine novog dajca i novijeg toplinera,kabina je kao na jačim serijama,a zet je kupio prije 2 godien 5460 ili 5465,nisam sigaran to još dok su davali redovno kapitalna....
 
Na vrh