• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

deutz fahr M 35 80

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
ma nikad nista,sve je ispravno 100% bas me zato cudi,jedino sto mislim da varovi na kaskadama nisu popustili pa da su zato oslabili
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Simon1980 kaže:
dobro...i ja samo čuo da 2 bubnja u kukuruzu nije tako dobro...
Svrha drugog bubnja u kukuruzu je odnošenje kocena (tj. sredine klipa kukuruza, neznam kak se to kaže na hrv.), mislim da je baš tu njegova prednost, jer brže odnosi i nemoraju se stavljati blinde na prvi red slamotresa.
 
M

mladi gazda

Guest
ovako stoje stvari imam ponudu za ovaj kombaj da ga kupim pošto nisam stigao prije žetve naletio sam na jedan ovakav stroj slika nažalost nemam ali me zanima koje su dobre strane ovoga kombajna a koje loše ovaj kojega sam gledo je 3580 i nije hidro išli smo ga gledati super izgleda ljepo mirno radi ima heder žitni 4,80 i sad me to zanima na čega da obratim pozornost ako ima netko da zna da mi napiše bio bih zahvalan.... Hvala...


..........mladi gazda.................
 
M

mladi gazda

Guest
Eto mladi gazda kupio kombajn i to DF M3580 86 godina 4,80 žitni heder i 4 reda kukuruzni i sad molim one koji imaju da objave ovdije na forumu katalog rezervnih dijelova za navedeni kombajn i nekakav priručnik od njega jer ja imam priručnik za kombajn ali na francuskom ali se slabo snalazim sa njime pa mi treba njemački ako neko ima............... Unaprijed hvala.................
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
ajd konačno :D
daj fotodokumentiraj
nema kaj 3580 su pravi kombajni
kupil si ga u francuskoj
???
 
M

mladi gazda

Guest
Ma eto konačno sam ga kupio nije iz Francuske ali je priručnik o njem na francuskom pa se teško sporazumijevam sa kombajnom ........... Tako da mi treba priručnik na njemačkom da bi mi lakše bilo jer imam neko znanje iz njemačkog a i skoro cijela familija zna onako prosiječno pa će mi bit laše........... ako neko ima neka se javi................
Pitanje za vedrana a i za one koji znaju kako da smanjim brojeve okretaja bubnja na 35 80 agrotronic nije hidromat?? ima ono dugme koje ubodem + i - i vrti se vani na varijatoru lanac sa motorićem dal to ide tako ili kako?? i koliko treba okretaja bubnja za kukuruz?? Hvala--------------------------

.......................mladi gazda..............
 
Z

zlatko_01

Guest
Imam deutz fahr 3580 ugrađen mjerač rasipa sa svim pratećim žicama i drugim stvarima ali vidim da mi to neradi tj. sat koji bi trebo pokazivat u kabini mjerenje rasipa nereagira uopće na išta dali netko zna u čem je problem??
U jednom slamotresu imam nekakvi električni dio koji ima na sebi prekidač namkješten na on i ništa se nedešava dole kod sita ima kao cijev kroz koju idu žice i opet ništa sve mi vuče na to da to meni neradi..........uopće.... pomoć ako je moguće...:prayer:
 
Z

zlatko_01

Guest
Znači nitko ništa nezna o mjeraču rasipa ajd ok..... A dali netko zna čemu služi lim na žitnoj korpi sa nekom ručkom koja ide van iz kombajna?? Što se sa njom dobiva?? Malo mi je to nepoznato pa me zanim aako netko zna čemu to služi molio bih odg....
 

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
planiram da kupim kombajn deutz fahr, u rangu zmaja 143, pa bih vas zamolio da mi predlozite nekakav farov kombajn!!!
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Znači nitko ništa nezna o mjeraču rasipa ajd ok..... A dali netko zna čemu služi lim na žitnoj korpi sa nekom ručkom koja ide van iz kombajna?? Što se sa njom dobiva?? Malo mi je to nepoznato pa me zanim aako netko zna čemu to služi molio bih odg....

kad slabo ovršava nezrelo žito onda limove zatvoriš da bolje ovrši npr. u ječmu je to čest slučaj
 
Z

zlatko_01

Guest
kad slabo ovršava nezrelo žito onda limove zatvoriš da bolje ovrši npr. u ječmu je to čest slučaj

Hm čudno kažeš limove kod mene je jedan na korpi a drugi pokraj korpe tj nije uopće gore iako sam ga tako kupio nisam taj lim (broj 2) gore ni stavljo imam samo jedan gore i vidim da izvršava dobro ali pokušat ću savit ručicu koja viri iz kombajna prema dole pa da vidim šta će bit....... Svedno hvala.....:rolleyess:
 

goran3580H

Novi član
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
3
pozdrav momci ja sam novi na forumu pa se i ne snalazim baš najbolje..ali uglavnom sam kupio DF 3580H pa sad evo još za koji dan žetve a ja nisam još pripremio stroj...pa pošto mi je sad ovo prvi kombajn marke DF..zanima dali mi možete pomoći..naravno ako znate koliko ulja ide u hidropumpu koje je ulje ide hidrol ili atf...i dali je to ulje i za getribu dali moram iz getribe posebno mijenjati ulje ili kad promjenim u hidromotoru onda je i u getribi isto...i koje ulje da lijevam za hidrauliku i količina kolika ide....hvala unaprijed...:)
 

goran3580H

Novi član
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
3
dečki ja imam DF 3580H a zanima me koliko ulja ide u hidromotor i koje ulje...hvala unaprijed
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Odmascivanje i pripremanje za zetvu

af8921ec722669d3b00b1b928d470c2b.jpg


031b505092490daf79725e553aa8403b.jpg


c4ad281af61281a4d9e67e7580f8d859.jpg


d7941fb219eab55c313afecad3b2e0fe.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh