• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr M900

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Ima li netko tehničke podatke za m922 sa kabinom ? Treba mi za registraciju, zapravo prepis. Nije nikad bio registriran. Mogu izmjeriti ali ne znam oče li to valjati. Ili ako negdje ima na Google. Tražio sam ali nisam mogao naći.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Ako je netko možda zainteresiran za kupnju ovakvog kombajna DF M900, moj kum prodaje svoj. Kombajn je u super stanju, redovno servisiran, održavan i garažiran.
Upiti može ovdje ili na pp
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Napravi drvenog M 750 ima takvi staviš u motorno ulje da se malo upije i gas. IMG_20210716_091247.jpg
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Mora biti bukovo ili agacija i ulje podgrijati da malo počne kuhati
Na slici je bukov ,čeka svoj red oko 10 godina. Njegov "par" nikako da se podere.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Možda kakav ventil, koji otvara i zatvara dotok ulja na komande. Probaj okrenuti.
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Probao sam okretati ali nisam htio previše da si ne napravim još više posla. Jel nisi to imao na svom ? Ili te nikad nije zanimalo šta je 😂
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Kažu da mačku🐱 moš baciti 100 puta na glavu, al da se uvjek na noge dočeka, i da je ništa neće ubiti nego znatiželja, nisam to promatrao, al sad golica maštu moju :ppozdrav:
 
  • Like
Reactions: ZJ

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Neznam šta je. Sad sam u fazi raskapanja limova da to operem jer se od prašine pomiješane sa uljem ništa nevidi.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Na mojoj slici je isto ventil samo lani nestala ručica, ovo okruglo neki nazivaju kompenzator pritiska hidraulika hedera"plivanje" hedera. U pravilu se ventil zatvara kod transporta,ali to nitko valjda ne radi.
 
Na vrh