• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
E,ovo se mi polako počelo sviđat:rolleyess::p

Običan Agrofarm je nekako promašena serija ali ovaj TTV je več nešto sasvim drugo,ovakav traktor imati je san večine stočara.

Zašto misliš da obični agrofarm je promašen????
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
ja mislim da nije....da je bio TTV 430 ....jos mi je bilo cudno jer sam znao samo za agrotron TTV 430......a za agrofarm nisam.......:scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Zašto misliš da obični agrofarm je promašen????

Zato što je bezveze dat za traktor s full opremom 40-50 000e,a on ne može imati EHR,ili yojstick za upravljanje hidrauličnim izvodima.
I još jedna zamjerka je jako niska kabina ne tom traktoru.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ja mislim da nije....da je bio TTV 430 ....jos mi je bilo cudno jer sam znao samo za agrotron TTV 430......a za agrofarm nisam.......:scratch

Bio je Agroton 430ttv a ne Agrofarm,imaju istuoznaku ali si ih pomješao. Od Agrofarma je bio samo 430. Znam jer sam sjedio u oba dva,pošto samo si dobri sa zastupnikom za DF Goranom Pacekom.
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Bio je Agroton 430ttv a ne Agrofarm,imaju istuoznaku ali si ih pomješao. Od Agrofarma je bio samo 430.

nisam ih pomjesao 100%....jer sam najvise promatrao DEUTZ masine.......tak da sigurno nisam pogrijesio......bio je agrotron TTV 630
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
pretpostavljam da ima tu nisku kabinu,baš zbog toga naziva agroFARM,da može ulazit u farmu,jer znam nekoliko farmera,koji su imali probleme sa ulaskom traktora u farmu baš zbog visine.

a i meni se obični ne sviđa,jer se zasniva na tehnologiji osamdesetih.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
I 430ttv i 630ttv od Agrotrona,a od Agrofarma je bio obični 430
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zato što je bezveze dat za traktor s full opremom 40-50 000e,a on ne može imati EHR,ili yojstick za upravljanje hidrauličnim izvodima.
I još jedna zamjerka je jako niska kabina ne tom traktoru.

Može i ima EHR.
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
I 430ttv i 630ttv od Agrotrona,a od Agrofarma je bio obični 430

bio je i agrofarm ttv........dam se kladiti.......steta kaj ga nisam slikal......
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Zašto onda imaju ona dva gumbiča za podizanje i spuštanje na blatobranu a nema onaj kotač.

Ne pričam o Agrofarm TTV,nego o običnom AGROFARM,zato treba pozorno čitat.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
bio je i agrofarm ttv........dam se kladiti.......steta kaj ga nisam slikal......

Gle neželim se svađati,ti si mili šta hočeš ali znam 100% koji su tam traktori bili jer sam u 2 njih sjedio ai razgovarali smo sa Goranom o njima. Bili su Agrotron 630 ttv,Agrotron 430ttv,Agrofarm 430,Agrotron 610,Agroplus ali neznam koji broj...
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
pa ni ja se ne zelim........ako ti tak velis ok....ali ja mislim da je bio....jos mi je bilo cudno da nema klasicni mjenjac......:rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ne pričam o Agrofarm TTV,nego o običnom AGROFARM,zato treba pozorno čitat.

Dobro možda nema,ali po meni taj EHR je za ljene ljude.Zašto nebi on mogao podignuti tu ručicu za hidrauliku umjesto da vrti tam one kotačiće.
 
B

budanec

Guest
meni isto...traktor je savrsen.........to je negdje oko 210ks....to bi bilo taman.......a kolika mu je negdje cijena????

neznam točno ali sigurno puno
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ljudi pa kaj se vi čudite za te velike traktore to kaj imaju 4 cil. To vam ljudi moji bude tak sad stalno, uglavnom turbo motori i sve to bude dobro i isto budu mogli raditi kaj i ovi stariji 6-aki...uostalom jedan od najboljih svijetskih traktora FENDT 312 od sad ima 4 cil turbo motor a 125 ks je...
 

Najnoviji postovi

Na vrh