• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
...šta ne uzmeš to u rentu i deri samo,kod nas nemoš više ni kupit a rentu da ne spominjemo.....

krecem od jeseni. malo mi je ovaj sadasnji posao sjeban kad me vise nema nego ima doma, ali u roku od 3 god moram bit na 50 ha
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
hvala, a svi vele da nisam normalan sto se primam toga posla, kao nema buducnosti u tome

...nema budućnosti u tome jer nebi danas niko više radio nego bi radije socijalu i boli ih kita....i meni moji susjedi stalno pričaju zaposli se ovo ono,pa radije ću crknit nego ići radit na bauštelu za 2000 kn....a i većina starijih ljudi je navikla da im država sve dade,a država to nije dužna kao ni isplatit poticaje jer to nigdje u zakonu ne piše da mora....
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
...nema budućnosti u tome jer nebi danas niko više radio nego bi radije socijalu i boli ih kita....i meni moji susjedi stalno pričaju zaposli se ovo ono,pa radije ću crknit nego ići radit na bauštelu za 2000 kn....a i većina starijih ljudi je navikla da im država sve dade,a država to nije dužna kao ni isplatit poticaje jer to nigdje u zakonu ne piše da mora....

meni poticaj ne treba ali nek bude određena cijena i nek ne varira puno kak je dosad bilo. malo je kukuruz po 60 kn pa onda 130 i sad ti znaj sto ces dobit
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
meni poticaj ne treba ali nek bude određena cijena i nek ne varira puno kak je dosad bilo. malo je kukuruz po 60 kn pa onda 130 i sad ti znaj sto ces dobit

...jeste i zbog toga nisu stalne kulture pod istim površinama....
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
...jeste i zbog toga nisu stalne kulture pod istim površinama....[/QUOTE drzava bi trebala odredit cijenu za svaku kulturu i u uslucaju da cijene budu nize od te koju odrede nadoplatiti seljaku, jer ce svakako ukinut poticaje i na taj nacin bi se znala cijena i racunica bi bila cista
 
H

hary

Guest
bilo koji Deutz Fahr ili Deutz zaore bilo kojeg IMT mislim na traktore u istoj kategoriji čak i da IMT bude 20 konja jači Deutuz ga zaore sam tak.... Dobro znam šta je IMT a šta Deutz.. Torpedo je tu druga priča ima on svoji mana al i Torpedo šije IMT...
to care deutz fahr je najbolji a ja imam torpeda 3 u dvoristu ni jednom se ne rasipa mijenjac a rade sve zivo
 
D

d 5206

Guest
nov sam na forumu i veliki sam DF fan osobno kod kuće imam d 5206 i imt 533 i mislim da torpedo zaore svakog imt-a jer je rađen po pravoj licenci Deutz Fahr
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šogor mi ima maloga deutza 40ks sa 10000rs i malog imt 539 sa 4000rs,no nije za sad ni na jednoga ni na drugoga ključem dirnuo ali kaže da detz pretegne imt-a bez greške i da gdje detz prođe tamo nemože imt. Imt je dosta slabiji u transportu ai na kardanu od deutza.
 
M

Miško 007

Guest
Ja mogu tamo gdje nemre ni dajc ni imt .

Dobro si im rekao koja prepucavanja haha..
Svaki je traktor u nečem bolji ....
Ima i IMT boljih strana a tako i Deutz ima ali torpedo nije sjena Deutzu nije za uspoređivat... :shock:
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
ti očito nemas boljeg posla nego slinit u svakoj temi i pljuvat po onome šta ti se ne sviđa
 
P

piško007

Guest
ja planiram kupiti traktor df dx 4.50 87g očuvan. pa me zanima kakav je to traktor ,njegove mane i dobre strane.:confused::confused::confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh