• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz - Intrac

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa s prednjom kaj ne vidiš da ima diferencial i i kardan i most kaj ima pogon
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
nekojima treba i crtat a ne samo pisat ;) ;)
sve ti ljepo prije piše kaj ima kaj ne.... :mrgreen:
 
V

valtra_8550

Guest
intrac df kaže:
Znam da mu je velika ta rotodrljača ali ide već 4 godinu.Polako druga treća spora puno obrtaja i opet dosta uradi za moje potrebe.


tak bi se vec slozio...vec sam pomislio da s njime radis puno zemlje...
ja imam 2004 intrac,1981.g. imamo ga 5 godina i samo s nijme vrsimo prihranu,sadnju i kultivaciju.
amazone pneumatski rasipac 1200kg...pneumatska sadilica gaspardo 4 reda... jedino smijesni kultivator 2 reda :?
moram ga pohvalit sto se tice rasipaca..nosi ga bez problema...prednji kraj se nimalo ne dize..
sto je kod zetora i ostalih traktora problem..vidio sam i johna deera..100 ks...a dize mu se prednji kraj..
istina..sve je to u rasporedu tezine..polozaja motora..
nemam nista protiv zetora i j.d-a.. ali u tome se nemogu ravnat s DEUTZOM INTRACOM 2004
 
B

Branimir 105 s

Guest
Evo Intraci od 1.20 nadalje. Inače video za sve ljubitelje Deutza iz nekih drugih dobrih starih vremena.
[youtube:8hl04rv3]fXTtemEYFzA[/youtube:8hl04rv3]
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
valtra
ajd i ti stavi koju sliku svojega intraca! tvoj je onda jaci od ovoga od clana in-traca? bas su zanimljivi ti traktori :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
marko hurlimann xa86 kaže:
nekojima treba i crtat a ne samo pisat ;) ;)
sve ti ljepo prije piše kaj ima kaj ne.... :mrgreen:


Ajd u....i sam si reko da uvjek nešta promakne ;) :p
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Marko355 kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
nekojima treba i crtat a ne samo pisat ;) ;)
sve ti ljepo prije piše kaj ima kaj ne.... :mrgreen:


Ajd u....i sam si reko da uvjek nešta promakne ;) :p
al kad je i napisano i slikano nema šanse da promakne...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Intrac:
Dal mi možeš poslikat koju sliku od iza traktora, ali iz kabine, znači dok se okreneš prema iza sve što se vidi i koliko se vidi pa to tak poslikaš i staviš tu
 
V

valtra_8550

Guest
buban kaže:
valtra
ajd i ti stavi koju sliku svojega intraca! tvoj je onda jaci od ovoga od clana in-traca? bas su zanimljivi ti traktori :D

budem stavio..trenutno je u doradi..tj.nije on vec sprica..stavljamo na njega...nece mi ispasti dobro slike u radioni..morat cete cekat finale 8)
jaci? mislim da je njegov 51 ks..kao sto je i rekao..moj je 69..

evo jednog INTRACA 2004 slican je mome

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
T

toni333

Guest
Zanimljiv traktor malo je čudan al je dobar.Bar sam tak tu pročito kaj ste svi napisali da ima pogon na sva 4 i td. 8)
 
K

Karlito

Guest
nije dajc,al je trac
meni je čak i ovaj puno ljepši od deutz intraca

79MB-Trac700.jpg

74MBTrac65-70takaa.jpg

79MB-Trac700ohjaamo.jpg

74MBTrac65-70.jpg


i jedan link di ima na njemačkom o tom traktoru i slika
http://porschediesel.stereofx.org(ja sam to zaguglao i kliknuo na drugo po redu PD Schlepper Materialsammlung)
samo potražite MB trac i vidjet čete 2 slike i kliknite na bilokoju pa če se otvoriti..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Evo ja imam koju sliku od Intraca:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
K

Karlito

Guest
:roll: šta je s onim na prvoj slici,pa za onakvu balirku netreba više od 50 ks,a ovaj dajc mi baš i ne izgleda da ima manje od 65 ks najmanje...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Marko355 kaže:
A šta onaj na prvoj slici vuče iza prese?

vuče onu prikolicu za slaganje bala, mislim da bi to bilo ovako nešto ;)
[youtube:2m1lwg9h]5XYKVyhRWjY[/youtube:2m1lwg9h]
 

Najnoviji postovi

Na vrh