• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz - Intrac

V

valtra_8550

Guest
evo par slika mog INTRACA...nema se tu sta puno pricati o njemu...pila i pol :lol:











 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
jako lijep traktor, kakve sve poslove radiš s njime, za koliko bi se recimo dao uvesti takov traktor iz njemačke :?:
 
V

valtra_8550

Guest
mi smo ga uvezli iz njemacke prije 5 god...u dosta losem stanju. i imao je kvar u getribi...za nekih 3500 eura.81 god..
a kolko mi je poznato mislim da ih ispod 8 000 eura nema..pa na dalje.,.

raskopali ga do zadnjeg vijka...slozili..ofarbali..i to je to...nikakvih kvarova nema...barem se nemogu sjetit da je bilo nekih vecih...
a sto radimo s njime...nista pretjerano.jedino hidraulima trpi...
amazone pneumatski rasipac 1200 kg.(naravno nikad pun) ali 1000 kg je bilo..sadnja kukurza sa gaspardo 4 reda...
i spricanje...trenutno 650 litara...
za par mjeseci dolazi na njega nosena sprica 1200 litara..i kad to uskladimo..radit ce samo to..spricati..za sto je i kupljen...
 
I

intrac df

Guest
Dobar traktor samo mu trebaju šire gume izgledao bi puno bolje
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
mora imati takve gume zbog medjuredne obrade.
pise ti gore za sta ga koriste ;)

inace,svidja mi se motor na tom traktorcicu. prilicno je zivahan..
 
V

valtra_8550

Guest
istina..meduredna obrada...a i da nesto drugo radimo s njime nebi kupili sire gume.tj za nesto drugo ga nebi ni kupovali..i ovako vec 5 godina radi nesto za sto nije ni namjenjen..(nama)
 
V

valtra_8550

Guest
...ja... hvala sto mislite da je zivahan...moglo bi se reci...poprilicno zivahan za jednog dajca :D .
...ja.. znamo li se mi od nekud?
 
V

valtra_8550

Guest
evo jos slika mog intraca.sada kako baca umjetno gnojivo.


punjenje rasipaca




ovdje sam na polju.nazalost nemogu slikat i vozit pa sam ga ovak slikao...


 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
744
pa ti imaš ono kaj me već dugo zanima ,rastepač sa granama,daj molim te reci kak to radi,čujem inače da je to super stvar
 
V

valtra_8550

Guest
ma prava stvar...precizan,pogotovo za pocetnike vidis do kud ti baca.
jedina zamjerka mu je sto recimo ako imas brazde pa ako si sa jednom stranom traktora unutra onda ti grane znaju uhvatit za zemlju...a za sve ostalo,ma pravi je
prodam ti ga :D
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
744
na čuj ga -"prodam ti ga",a kaj buš ti onda ? :D a koja bi cijena bila ,a koliki mu je zahvat
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
valtra, jel koristiš prednju hidrauliku za što na intracu??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
breza kaže:
pa ti imaš ono kaj me već dugo zanima ,rastepač sa granama,daj molim te reci kak to radi,čujem inače da je to super stvar
Koji je princip rasipavanja? Imaš li kakvu bližu sliku?
 
V

valtra_8550

Guest
breza kaže:
na čuj ga -"prodam ti ga",a kaj buš ti onda ? :D a koja bi cijena bila ,a koliki mu je zahvat

kaj bus ti to bum i ja... :lol:
ma..planovi su razni..kupit novi to sigurno..sam koji i kad ne zna se..vjerovatno amazone il onaj bogbale vrazji..
tako da ce ovaj ic 80% na prodaju.
zahvat...12 metara.. a stane.sad jel 1200 kg il litara ne znam..al nikad ga nismo punili vise od 1000 kg..
a cijena kad bi se prodavao..jeftino dam samo da prodam.neznam,salim se.nisam trgovac.
to kad dode vrijeme onda ce bit u ponudi.

ŠANANA kaže:
valtra, jel koristiš prednju hidrauliku za što na intracu??

ma ne koristimo. e da,bilo je u planu :lol: :lol: :lol: isto rasipac naprijed stavit.
jedino koliko se sjecam smo jedanput prevezli,tj prenijeli sa prednjom hidraulikom tanjurace do bake.i to je sve.a tanjurace nemamo 5 god...

ali jos jedno 2,3 god i intrac ce samo spricati..kad zavrsimo spricu i to cu poslikati.cuudo tehnike...

auuu..jel to off? :blackeye :blackeye
 
V

valtra_8550

Guest
ZJ kaže:
breza kaže:
pa ti imaš ono kaj me već dugo zanima ,rastepač sa granama,daj molim te reci kak to radi,čujem inače da je to super stvar
Koji je princip rasipavanja? Imaš li kakvu bližu sliku?


ma i mislio sam ja da on to pita al posto nisam previse pametan pravio sam se glup :lol: :oops:

poslikat cu prvom prigodom..a ovak koliko ja znam..
normalno preko kardana.,..kardan,po meni vrti neku turbinu ili koji vrag koja stvara zrak..i taj zrak ispuhuje umjetno van...eto ukratko.zaaadovoljni??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
ne baš...to bi trebalo raditi slično kao šprica. Zračni transport...OK, no nisu mi jasne "dize" kroz koje curi gnoj van
 
V

valtra_8550

Guest
unutra u rasipacu nema tanjura..vec 2 valjcica sa zubima..kraj njih curi gnojivo...koliko su oni otvoreni toliko brzo curi.tj koliko se oni brzo krecu tako i gnojivo brze curi van..i onda pada tamo gdje puse zrak i zrak to odma nosi do cijevi..do tih kanala..
sjedi 5
 
V

valtra_8550

Guest
a neznam..vjerovatno je jedan pogon..i onda na ta dva valjka...il kak vec
 

Najnoviji postovi

Na vrh