• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Di su nestale novije teme?

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
Čini mi se da je nedavno bilo "preuređenj" ovog podforuma, nevidim nigdje novijih tema, iz ove godine?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a vjerojatno su ih spojili,premjestili ako su bile slične ili iste tematike.
a moguče da su nestale,bilo je puno radova i još se radi,pa je moguče da se dogodila i kakva greška.
moja predpostavka,odgovorni znaju više.
 
M

MOCO

Guest
Kod mene isto nešto nije u redu, kada kliknem na forum financije,natječaji..... otvori mi se nešto prastaro i nijedna novija tema!!!

Moderatori sredite to!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
hm pogledaj tko je zadužen za taj dio.
glavni administratori,
tak da nije do malih moderatora poput mene.
obični moderatori nemogu uređivat sve teme nego samo određen za kaj imaju dopuštenje.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Svjedoci smo da se u zadnje vrijeme dosta forumaša žalilo na nered na forumu , puno tema istog sadržaja , svatko piše ono što želi negledajući dali to uopće ide u pojedinu temu . Jednom riječju nastao je nered , jednim djelom zbog neznanja , ali i dosta zbog nemara svih nas . Svi bi htjeli da sve štima , kada se pojavi nekakav problem da se riješi ako je moguće " odmah isti tren "
Svatko se ljuti na svakoga , otvaraju se teme koje su već otvorene nekoliko puta , postavljaju se pitanja na koja je odgovoreno već nekoliko puta. I sve to samo zato što nam je svima problem izdvojiti neko vrijeme pa pregledati određenu temu na forumu i naći ono što nas zanima. Ali lakše je otvoriti novu temu i postaviti pitanje , i kada se dobije odgovor pojedinci se više ni ne pojavljuju na forumu.
Svi mi znamo kritizirati , i žaliti se na ovo ili ono , ali realno koliko smo sami mogli poboljšati rad foruma . Konkretno koiko smo mi sami pomogli ( odmogli ) da forum bude u ovakvom stanju . Još jedna stvar koju svakako treba reći je to da je unazad par mjeseci članstvo na forumu je uduplano sa nekih 5000 ( 600 aktivnih ) članova na sadašnjih 10500 ( 5000 aktivnih ) i 3500 tema .
Jednostavno par ljudi nije moglo voditi brigu o svemu , i zato je došlo do ovakvog stanja .
Ali evo došlo je do nekih promjena , ima nekoliko nas novih moderatora , a i stari su ostali . Znači ima ljudi , ima volje , samo treba još malo vremena i strpljenja i trebalo bi bitio sve ok .
Počli smo malo pospremati po forumu , pojedine teme istog sadržaja će biti spojene , nešto će biti obrisano ......
Stoga bih molio sve za malo strpljenja , i razumjevanja jer sam siguran da ako i bude nekih nepravilnosti neće ništa biti namjerno .
Na glavnom izborniku piše tko je zadužen za moderiranje pojedine teme , tako da se zna kome treba uputiti pitanje ako ima nekih nejasnoća .
Samo isto tako treba biti svjestan da ni moderator nemože napraviti neke stvari , jer i mi smo ograničeni .

Pozdrav svima Žuti
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
nemoraš citirat post ispod svojeg.

možemo ih i banirat ali samo admini ih mogu uklonit.
a sad broj članova i to aktivnih od 5 i nešto tisuča je velik broj.
neznam da ima puno takvih foruma.
gdje je po 500 aktivnih taj je več među jačima.a da nepričam kakvi su tamo moderatori,worn,ban,brisanje poruka,tema.pa mi smo za njih ko ni da nas nema.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
e a gdje nestade tema ursus 335
il sam danas previše popio:madmana:
mislim da mi nešto od podneva fali
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ono kaj ja znam da se istražuje,netko od modova u temi je vjerojatno nekaj zeznul.
nis nadležan za temu takl da neznam detalje.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
Kad uđem u podforum
"Financije, propisi, javni natjecaji i slično"
nevidm ovu temu, samo je vidim u koloni "posljednje poruke"??
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Zato što igrom slučaja ili ne, samo ovaj podforum ne može zapamtiti sortiranje tema po zadnjoj poruci. Baš čudno, zar ne? :) Morate klknuti na sortiranje po zadnjoj poruci. Poz
 
Na vrh