• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor ruskog traktora

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
Ja sam imao ltz60ab prodao sam ga pre petnaestak dana i kupio mtz82, kidao mi lamelu na 300 do 500 rh,sarafanje skoro svaki dan,napravi luft na onim nutevima na lamelu pa ne možeš da kreneš onako lagano nego uvek cimne i mnogo bučan u kabini.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Niko se nije usrećio sa tom 60tkom koliko sam stekao utisak kroz razgovore sa vlasnicima.
 

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
Ja sam se preporodio sa osamdeset dvojkom,veliki izbor brzina,pošto se bavim drvima spušta niz brdo samo tako i odmorio sam uši od buke
 

Dillinger

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2015
Poruka
433
Ltz 60ab totalno sranje od traktora ,traktor nije služio za obradu tla nego samo za transport ,lamele u 3 mjeseca koliko je radio u transportu odlazi dva do tri puta , hidraulika curi na sve strane , prednja vuča automatski se pali u vožnji i onemogučava normalno upravljanje ,traktor je 2003 god.kupljen novi sve u svemu katastrofa ima na slici stoji pored HTZ-a hvala bogu otkada stoji ništa ne odlazi:mur:
 

Prilozi

  • IMAG0565.jpg
    IMAG0565.jpg
    57.3 KB · Pregleda: 250

sin93

Član
Tu od
2 Srp 2014
Poruka
55
i baš smo kupili LTZ 60AB 2001. god, sve ispravno unutra i vani, dovezli ga neki 60km. potrošio oko 20l goriva (2 ipo sata vožnje pod punim gasom)
došo u dvorište, novo ulje u motor, u mjenjač, antifriz, pregled opčenito... ne curi ništa, ne slini ništa, odradio oko 7-8 sati sa novim ulje, koliko ga je bilo toliko ga i ima. D65 motor, 35km/h
Akumlator mali 70Ah, pali bez grijanja sasvim normalno
još ga nemam di probat upet malo do prolječa i sjetvospremača pa čemo vidit kako če se pokazat..
za šumu mi se čini malo višlji od LTZ 55a i šira je kabina ali to nije neka mana, ako 820 ide, mora i on.. prošlo me ono neko vrjeme ubijanja T40 svuda u največe šikare i izvaljivanja tegovima jer mi se neda nešt sklonit pilom sa puta.
Očekujem neki pomak u snazi prema T40 i LTZ 55a jer 55 je išo tamo di sam se moro vračat istim putem po T40 (od drugog čovjeka u šumi) znači ja prvi prođem sa 55a i sa 7-8 m putem, očistim blato, i onda T40 ostane u tom čistom sa 7-8m.. no vidit čemo kako i šta če ovo ič i dal če bit dugo kod mene
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
378
Pozdrav forumasi mislim kupovati ruskog traktora Dali 820 ili 920 Pa Koji je volji Po vama i Koje au mane Jesu obadva 4klipa i jeli imaju neki tvornici gresaka i nasto treba obratiti paznju
 
Na vrh