• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dino

B

BAGERISTA

Guest
Vidin ja da če ona u tvoj dvor,,,jako brzo..........:shock::shock:;)
ma nisam ima prilike vidit je u delu,,,,ali nebi nešto reka da je jako teška,,.kod posla,,,čini mi se da je ovaj tvoj tijera bez greške..........

Mi ovdje čekamo kišu,,,,,na kapaljku,,,treba hitno..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
E moj kolega,nekak ti to polako ideš to mora duplo brže ići. Dođi kod mene na instrukcije!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Vidi se da je ovo bio prvi krug do međe,još sam se učio,hehe. Išao sam u drugoj direktnoj na snimci,kasnije sam išao trećom,i to mu je najtaman,naravno,RD puštena do kraja,ali bolje sporije,finije radi.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
samo nemoj presitno za kukuruz jer ona to nevoli i ako ti slučajno dođe naki pljusak prije nicanja kukuruza onda češ morat ponovo sadit
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
al je zekonja zbigecan,dali se još prodaje,tu kod nas nema puno takvih modela
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
oranje je završeno,pošto ga još nikako nisam prao,zaslužio je :D
Da,još uvijek je na prodaju.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
hm,a zašto si ga kupovao da bi ga za par mjeseci prodavao,jel ti traktor nije sjeo il je u banani...:scratch
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Na zalost,iskrsnulo je nesto na drugoj strani,jos k tome,nije mi isplaceno 40% poticaja,uglavnom,trebaju mi novci.
Inace traktor je u izvrsnom stanju,i radi cijelo vrijeme,kao sto se vidi na slikama koje stavljam na forum. :)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Da malo podignemo temu :(clap):
danas sam ih vagao,vilice teže 200 kila. :icon_exclaim:

i jedna iz prakse :(y):
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ljepo,ljepo
samo 200kg :icon_scratch::icon_scratch:

Ha jeb ga.dosta je i to,vjerujem da ove za jednu bale nemaju više od 80 kg kad ih dvoje ovakvih jakih kao ja uhvati i nosi.
Dado,vilica je prikopčana,kad budeš trebao vozit sjenažu,zovi da vidimo kako ce zeko ici sa tim,a i deutz :biggrin:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Po meni previše, a ne premalo... Pa nema tu više od duplo materijala nego u jednima...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Onda moramo vagnit ovu običnu vilicu za jednu balu pa da vidimo kolko ona ima kg jer ti i ja ju uhvatimo i nosimo gdje hočemo,ali može imati oko 80-100kg
vjerojatno sutra budem morao vozit bale pa se još sve dogovorimo da vidimo kako Zetor nosi bale i da odma atestiramo vilice.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Dosta je to kg za vilice..
Pa nema tu puno utrošenog željeza,a i sve šuplje cijevi,no bolje da su jače napravljene nego slabije..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dino, pokusavam ti poslati PP ali pun ti je sanducic, pa ako nije problem.. :icon_smile:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
dino, pokusavam ti poslati PP ali pun ti je sanducic, pa ako nije problem.. :icon_smile:

uh,vidi stvarno. :icon_surprised:
mislim da sam rijesio,pucaj :icon_thumright:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
danasnji posao,poorao jedan mali komad,sav uklinak neki,da isprobam stari-novi stroj :biggrin:
y5oh.jpg

ul4w.jpg

xm01.jpg

wgv4.jpg

hdun.jpg

rcv2.jpg

8p05.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
A sijalo se šta??

Nego daj zamijeni auspuh na Zetoru,pa krov kabine ti pocrnio :icon_lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
dino

Kod tebe se dalo orat,,,,,kod nas je zemlja,,ko da oreš u kamenolomu,,,,,,,do prve dobre kiše ništa...:(sweat):

Vidim odmah iza roto sijačica,....:D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh