• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dino

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
za probu stroja sijala se zob,hehe
inace u planu je rauola i perko! :icon_cool:
haha
e pa nedam im 900 kuna za onu orginal glupost,koja ide preko krova kabine koju budem otkinuo u prvom sokaku! :icon_axe:
vec ce se naci nesto...

Uh bager,dalo se orat,kada plug uđe u zemlju,i tamo na 25 cm,ima fino vlage,ali na uvratini gdje je ugaženo,nece plug i zemlju,to cu morat rijesit prvo podrivacem! :icon_evil:
roto sijacica prava stvar,velika usteda vremena i goriva! :(rofl):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,072
Dino, izvuci auspuh ispod zadnjeg desnog kotača. Sigurno ti nebu nikad smetal.
To mu je definitivno najprikladnije mjesto.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pa kolega kak to da me nisi nazvao da vidim kako zeko se vozi po zadnjim kotačima :icon_axe:

Nego reci kako se ponaša sa punom sijačicom?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ovako kako je sada auspuh je super,samo da nije toliko bučan,jer grmi,hehe.

kolega na brzinu sam isao probat onaj mali komad uz cestu tamo,sijacica nije bila puna,bilo je oko 100 kg sjemena u njoj,a ide 200-250 psenice.
po cesti ide OK,ali kad je spustena sijacica,malo me zanosi u okretanju,na brdu,ako naglije pustim kvacilo,propne se na 2 kotaca.
Ali samo polako,jos koji uteg i to ce biti to!
stvarno sam zadovoljan kombinacijom,ide se jednako brzo kao da ides samo sa RD a jos i sijes iza!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
nasao jednu staru sliku,pa reko da podignem temu :icon_blackeye:
skače zeko hop hop :icon_weed:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ma IMT je zakon,oduvijek si zelim jednog 577 :icon_super:
Hvala! :icon_blackeye:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
I meni bi odgovaro jedan 577dv ili jedan ovakav zetor ko tvoj po dimenzijama mi se cine da su tu negdi skoro isti!!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
577 je manji,slabiji,nesto kao zetor 6340,za lakse poslove sa uskim kotacima,utovarivacem,dusu dao!!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma meni bi bio za teze poslove i utovarivac isto bi mi odgovaro to bi bilo mi super!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Stvarno mu dobro stoje IMT utezi..:icon_e_wink:
S kojeg IMT-eja su uzeti??
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
I sam sam se iznendio kako je to na kraju dobro ispalo.
Uzeti su sa IMT-a 565DV.
Utezi su posuđeni od rođaka,on ih nikada ne koristi,jer netreba,ima malo zemlje i male prikljucke,tako da ce biti kod mene. Prodat ih ne zeli.
U dogledno vrijeme,ako naiđu takvi utezi na kakvom oglasniku,kupac sam!
 
Na vrh