• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dio za bočnu traktorsku kosu

dexter

Novi član
Tu od
16 Svi 2020
Poruka
17
Pozdrav svima,
zna li netko da li mogu ovo na slici negdje kupiti, ili nešto zamjensko. Traktor je Kramer, ne znam koji ni koja godina. To je od pokojnog dede ostalo. Osposobio sam ga za košnju i kosio 2 godine s njim, ali mi je pukao dio na slici - koji drži glavu kose. Vario sam ga nekoliko puta ali uvijek nakon nekog vremena pukne i sad je više neupotrebljiv. Pitao sam u lokalnoj trgovini traktorskih dijelova, kaže da to nemaju. U međuvremenu sam kupio i BCS polovnu kosilicu ali je i ona završila na popravku pa sad nemam čime pokositi. Ako netko zna kako da osposobim kosu na traktoru, bio bi mu zahvalan :) Možda znate i koji je tip traktora? Motor je Deutz.
20180721_142907.jpg 20180721_113529.jpg
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ima takav traktor s kosom u okolici Popovače,možda bi prodao cijelu kosu povoljno,ako te zanima mogu ti proslijediti broj na pp.
 

dexter

Novi član
Tu od
16 Svi 2020
Poruka
17
Ako ne uspijem pronaći samo ovaj dio ili nekakvu zamjenu i to je opcija :). Hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Dexter, za silu uzmi škare od gramipove bočne kose i označi si gdje moraju biti rupe koje idu na ekscentar. Višak dužine odreži.
 

dexter

Novi član
Tu od
16 Svi 2020
Poruka
17
Dexter, za silu uzmi škare od gramipove bočne kose i označi si gdje moraju biti rupe koje idu na ekscentar. Višak dužine odreži.
Hvala na odgovoru. Moram sad malo proguglat kako to izgleda i gdje mogu kupiti :)
 

dexter

Novi član
Tu od
16 Svi 2020
Poruka
17
Hvala na odgovoru. Moram sad malo proguglat kako to izgleda i gdje mogu kupiti :)
Dali je to ovo?
 

Prilozi

  • prikljucakpolugeskare.jpg
    prikljucakpolugeskare.jpg
    8.7 KB · Pregleda: 3

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Da to je to, odrežeš višak dužine i izbušiš potrebne rupe. I toga ti imaju u ponudi, kako vole neki reći i kumice na placu. Samo drže pod pultom da ih ne oglobe poreznici.
 

dexter

Novi član
Tu od
16 Svi 2020
Poruka
17
Da to je to, odrežeš višak dužine i izbušiš potrebne rupe. I toga ti imaju u ponudi, kako vole neki reći i kumice na placu. Samo drže pod pultom da ih ne oglobe poreznici.
Hvala. Probat ću to pripasati pa javim rezultate :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh