• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Direkna kupovina

D

dragan82

Guest
Ako zelite bilo koju masinu iz Svicarske ili Francuske , ako ste je nasti na netu u oglasima , a neznate kako biste mogli da uspostavite kontakt sa prodavcem. Slobodno me pozovite ili mi pisite na pp . Tel 0041774205744
Da malo pojasnim kakav je moj deo u svemu tome. Ja kontaktiram prodavca , obaram cenu i isprobavam masinu i naravno ja se okupiram oko svih papira i transporta ( transport moze biti vas ili mogu ja da vas povezem sa nekim). Bez ustrucavanja slobodno mi pisite.
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Ako zelite bilo koju masinu iz Svicarske ili Francuske , ako ste je nasti na netu u oglasima , a neznate kako biste mogli da uspostavite kontakt sa prodavcem. Slobodno me pozovite ili mi pisite na pp . Tel 0041774205744
Da malo pojasnim kakav je moj deo u svemu tome. Ja kontaktiram prodavca , obaram cenu i isprobavam masinu i naravno ja se okupiram oko svih papira i transporta ( transport moze biti vas ili mogu ja da vas povezem sa nekim). Bez ustrucavanja slobodno mi pisite.
Pozdrav, dali bi bio problem nabaviti nešto iz Schaffhausena?
 

Najnoviji postovi

Na vrh