• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Divlje svinje

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,495
Bio sam već bio stavi slike jednog kupališta divljih svinja ( ali su slike isparile). Danas bio u šetnji i zatekao kupalište sasvim u urednom stanju. Lokvica je puna vode , nije ih bilo na kupci u neko kraće dogledno vrijeme. Ali inače im je omiljeno kupalište, što se može vidjeti na ovom (oborenom boru) o kojega se češu nakon valjanja u blatu.
Nedavno sam ih vidio u živo, nekih 7 - 8 komada , većih i manjih, nisu se pretjerano prepale, malo su krenule od mene (pa zastale) i tako nekoliko puta, i nestale u šumi.
:oops:

IMG_20211212_135146[1].jpg IMG_20211212_135413[1].jpg
 
Na vrh